@Slot

Yoksa senin halen yok-mu? :) (gülüyorum artık ya...)
Master
59.2997
Allah korusun yahu bu dünya ikinci bir Slothere'ı kaldırmaz :p
Özentiden bol ne var şu alemde... Slothere = 2x'in karesi + 6x +m + 6 bir Slothere parabolü ve burası da sanal alem olduğuna göre kaç tane özenti Slothere olduğunu bulun! =D
2, 2 dha 5 abicim...
muhaha süper ya
Silindi
Master
8.5
Bu Sahte Akillis Ler vebruerler Olayını Gecen Gun Sercanla Msnde Konustum Benımde Bır Tane Sahtem Var Gıcık Oldum benı bılen bılıyor adam pvp serverına staff olmak ıstıyormus tanıyanlar gelıyor msnde soruyor sen hanı pvp serverlarında gorev almıyordun ılk baslarda cok kızıyordum ama sercandan sonra gulmeye basladım gozumu actırdı sag olsun :) ben ılk basta msnden falan sandım benım msn adresımı verıyormus ama sızınde varsa demekkı u-s den bırı

Not:U-S'yi takip eden biri demek istedim yanlış anlasılmasın
İtiraf ediyorm Ardil o kişi benim. Sor bir sor neden yaptığımı?
neden
Ama Ardil'in sorması lazımdı. :no
birazdan ban yiyince oda soramıcak sende cevap veremicen ama geçerli bi açıklaman varsa bekliyoruz. hemenn:kufurbaz:kufurbaz
Adept
4.3
Agresif tavırlara DUR deyin!
Anemon : birazdan ban yiyince oda soramıcak sende cevap veremicen ama geçerli bi açıklaman varsa bekliyoruz. hemenn:kufurbaz:kufurbaz
Geçerli bir açıklamam filan yok. Ben zaten ilk mesajdaki adamların yaptığına da güler geçerim. Bana bir şey olsa bu konuyu sohbet-geyik bölümüne açarım ki adamlarla dalga geçmek için. Ban atabilirsin benim için problem değil.
Yaptığın normal bişeymi sence?
Adept
4.3
Anladığım kadarıyla o yapmamış ama? *Anemon'un koluna yapışır*
sanırım fistandantilus şaka yapmaya çalışmış .. sakin mert =)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.