Hakkari`nin Çukurca İlçesi merkezindeki güvenlik birimleriyle sınırdaki askeri birliğe PKK`lı teröristler ağır silahlarla eş zamanlı saldırı düzenledi. Çıkan çatışmada 26 asker şehit oldu, 18 asker yaralandı.

Bölücü terör örgütünün gerçekleştirdiği hain saldırıda gençecik yaşlarında hayatlarını kaybeden şhit Mehmetçiklerimize Allah`tan rahmet, gözü yaşlı ailelerine, yakınlarına ve Büyük Türk Milleti`ne başsağlığı ve sabır dileriz.
Ağzımı bozmak istemiyorum..
Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum. Kısa kesmek istiyorum çünkü yazdıkça yazasım gelecek biliyorum..
Novice
11.9
Kimsenin sahte isyanları 26 genci ve daha nicelerini geri getirmeyecek.Facebookdan, twitterdan, u-s'den vs. terör protesto edilmez... Protesto hakkınızı 2002de, temmuz 2007de, haziran 2011de kaybettiniz
Saçma sapan yorumlar atarak durumu siyasileştirmeyin. Şunuda eklemek istiyorum, kimsenin isyanının nekadar sahte, nekadar gerçek olduğunu bilemezsin. Şehit olanlarında bir çoğu face'den bilmem nerden öfkelerini belli etmiştir, ama zamanı geldimi aslan gibi çarpışmış şehit olmuştur.
@Rowall kimsenin düşüncelerine ve hislerine bu şekilde karşılık veremezsin? Burda - Facebook'ta Twitter'da ve başka yerde yorum yapan veya bu duruma isyan eden kişileri kullandıkları oyları veya hislerini bilemezsin. Terbiyesizliğin veya ukalalığın lüzumu yok.. Ayrıca kimin nereye oy verdiğide seni hiçmi hiç ilgilendirmez bu olayların seçimlerle hiçbir alakası olamaz.. Şahsım adına konuşuyorum CHP'ye oy verdim ama CHP veya başka bir parti başa gelseydi onlarda bu teroru bitiremezdi. bugün seferberlik emri çıksa orduya koşanların arasında bende olurdum. Bizim yapabilcegimiz birşey yok üzütümüzüde bu şekilde dile getiriyoruz.
@Rowall
yoruma bak bi sdadsa git lütfen , saçma sapan yorumlar yazmayın.Sahte isyan mış , nereden biliyorsun sahte olduğunu?Facebooktan gördüğü 2-3 iletiyi buraya yazarak yorum yaptim sanmayın.

Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum..
@rowall 2002'den önce hayat güllük gülistanlıktı demi :D ya siyaset yapıyosunuzda düşününde yapın
Peki 26 şehit verirken koskoca ordu neredeydi merak ediyorum..
Allahtan rahmet ve ailelerine baş sağlığı diliyorum..
Gerçekten acımız çok büyük arkadaşlar..
!!! BAŞIMIZ SAĞOLSUN !!!
generali komutanı her türlü kuvveti mahkemede sürünüyor. yetmez ama evetçilerden ses seda çıkmıyor. bu insanlar gelecekte çoluğunun çocuğunun yüzüne nasıl bakar ben bilemem tabi, o onların yüzsüzlüğü.

Rowall : Kimsenin sahte isyanları 26 genci ve daha nicelerini geri getirmeyecek.Facebookdan, twitterdan, u-s'den vs. terör protesto edilmez... Protesto hakkınızı 2002de, temmuz 2007de, haziran 2011de kaybettiniz
Rowall : Kimsenin sahte isyanları 26 genci ve daha nicelerini geri getirmeyecek.Facebookdan, twitterdan, u-s'den vs. terör protesto edilmez... Protesto hakkınızı 2002de, temmuz 2007de, haziran 2011de kaybettiniz
Banned
-3
Aradhell :
Kilit.
Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.