buraya son izlediğiniz filmleri ve 10 üzerinden puanlamasını yaparsak iyi olur.

örnek vereyim;

9/10

6.5/10

izlenebilir bi film.

7/10

10/10
Next hariç diğer filmlerin hepsini izledim bende.
The shawshank redemption gerçekten güzel bir film IMDB Top 100 de 1. sırada 9 puan ı bende veririm gönül rahatlığıyla.
My Sister's Keeper ı sinemada izlemiştim o da hoş bir film ama pek macera türü sevenlere göre değil dram sevenler için öneririm.
Ice Age e söylenecek laf yok oturun sabahtan akşama kadar izleyin :)

Bende bi liste yapmak isterdim de filmlerin hepsi external de external de bende değil şu an.Bana ulaşınca film izleyecek arkadaşlara yol göstermek amacıyla bende birkaç film ve puanlama ekleyebilirim :)
10/10 :)

10/10

10/10
Gran Torino'yu izleyeceğim şimdi izledikten sonra yorumumu yazarım. bakalım nasıl.
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street

10/8

Public Enemies

10/8

Edward Scissorhands

10/9

Inglorious Basterds

10/8

Moon

10/8

Override : 10/10 :)

Infernus :
Inglorious Basterds
10/8

Moon

10/8

İkiside güzel film.Moon biraz yavaş ilerliyor fakat Inglorious Basterds güzel ve akıcı.Tarantino farkını hissediyorsunuz.Değişik bir yöntemle çekmiş.Şahsen öyle birşeyi ilk defa gördüm.Müzik seçimleri de gayet hoş.

Surrogates

Önerebileceğim bir film.
Paranormal activity'i izledim.Tavsiye etmem izlemeyin boşuna zaman kaybı.
(paranormal activity)evet çok güzel sayılmaz veya 7 Liraya değmez diyebilirim ama izlenecekse ddikleri gibi sinemada izlenmeli ha asıl bunu izlemiştim en son unutmuşum

8/10

Clint abi coşturmuş yine. filmde göndermeleri falan beğendim. izlenebilir. :)
Nexima :

8/10

Clint abi coşturmuş yine. filmde göndermeleri falan beğendim. izlenebilir. :)

Clint Eastwood'u çok severim. İyi Kötü Çirkin filmini seyrettikten sonra hayran oldum :D
hayranım bende bu adama. acayip karizmatik. filmlerdeki diyalogları zaten yarıyor insanı :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.