konusu çok saçma işlenmiş, oyuncu performansları kötü. sonuna kadar sabremedim. film için 4 sene uğraşılmış, 26 farklı ülkede çekilmiş ama ben beğenmedim.

2/10

şimdi Operasyon Valkyrie izleyeceğim. Nazi tarihini anlatıyor.
City of God

9/10

8/10

Almanların Nazi tarihini Amerikalılar anlatıyor ve bir şekilde Almanları yüceltiyor...

Nazi Almanyasından utanç duyulmalı ama her Almanın nazi olmadığı unutulmamalıdır mesajı veriliyor filmde...

sırada Revolutionary Road var.
2012
8/10

izlerken çok sıkıldım belki de dram filmlerini kolay kolay sevmememden kaynaklanıyor.

4/10

Bu konu Nexima tarafından düzenlendi(2010-03-28 12:01, 14 yıl önce)
Nexima son izlediğin film nasıldı. Lock, Stock and Two Smocking Barrels. İzlemeyi düşünüyordum bu filmi çünkü.

Doomsday

7/10

Trainspotting

9/10

Revolutionary Road güzel bir filmdir aslında senin tarzın olmadığı için sıkılmış olabilirsin :)
@infernus

en kısa zamanda tekrar izleyeceğim. kesinlikle tavsiye ederim. ayrıca ailecek izleyecek olanlar izlemesinler bolca argo, küfür var. film başından sonuna çok eğlenceli ve komik. çok ilginç diyaloglar falan var. izlemelisin bence.

@syntax

sanırım öyle oldu, pek sabredemiyorum öyle filmlere çabuk sıkılıyorum. :)

Bu konu Nexima tarafından düzenlendi(2010-03-30 20:38, 14 yıl önce)
En so izleiğim film playboy şirketi tarafından hazırlanan Tehlikeli Davet :D tavsiye ederim :p
Slumdog Millionaire

9/10

müthiş bir film.
Güneşin Oğlu :D
V For Vendetta

10/10

The Prestige

10/10

10/10

her Fenerbahçelinin izlemesi gerek. boş vakitler için birebir çok eğlenceli bi film.
Master
59.2997
9/10

Bu konu Slothere tarafından düzenlendi(2010-11-18 23:29, 13 yıl önce)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.