Elinde Harry Potter'ın son filmi olan Harry Potter Zümrüdüanka Yoldaşlığı filminin alt yazı paketi olan varmı? Baya bir aramama rağmen çalışan bir altyazı bulamadım.
Fps ve time yazarsan yardımcı olmamız daha bi kolaylaşır ???
Birşey anlamadmı ne demek istediğinden. İntenette çıkan Harry Potter 5 filminin alt yazısını istiyorum. Film iingilizcede.
Arkadaşım filmin saniyede oynattığı kare sayısı = FPS yani şimdi ben sana 27 fps lik altyazı bulursam senin filmin 25 fps ise kayar sürekli.bir de filmin tam olarak süresi.İçinde intro olan bazı filmler altyazının geç ya da erken başlamasına neden oluyor bunu da ondan soruyorum.

FPS : ?? (İndirdiğin sitede olması muhtemel)
Time : ?? (Buna nasıl bakıldığını bildiğini umuyorum)
Süresi 2.06.22 Fps yazmıyor sitede :(
Hiçkimsede ve hiçbir forumda yok.

Biraz beklemen gerekecek galiba ama son sürat aramaya ,taramaya devam ediyorum. Bulursam PM geçerim.
Bende arıyorum bakalım. İlgilendiğin için teşekkürler.
ya bise merak ettim filmi izleyenler harry potter bu filmde ölüomu :)
Computer : ya bise merak ettim filmi izleyenler harry potter bu filmde ölüomu :)
Ölmüyor ama zaten bu son kitap değilk, zümrüdüanka yoldaşlığı yani 5.kitabın filmi.
ben izledim güzel :D
yok la 7. kitapta olcek daha yasıyo:D
7. Kitaptada ölmüyor sanırım. 7. kitabın özetini filan okudum ilgi çekici olsun diye biraz saçmalamışlar gibi geldi. Filmin alt yazısı yokmu bu arada?
7, kitapta ölmüo da baya bi kişi ölüo kardeşim acaip meraklı da harry potter a beraber ingilizceden türkçeye çevirmeye çalışıoyoruz o soruo ben söylüorum daha doğrusu :D illa çevirecek kitabı
Ben ingilizce olarak 7'yi çözmeye çalışıyorum ama çok büyük ekip mefta olmuş :D
Bende aramıştım baya ama yok hiçbir yerde. Dayan şurda 10 gün kaldı =)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.