Arkadaşlar ben bir potter hayranıyım o yüzden takip ederim 15 temmuzda sinemalarda olacak olan Melez filmine gidecek olan varmı ???

Fragman:
https://www.izlesene.com/video/sinema-sinema---fragman----harry-potter-ve-melez-prens/438291
dvd si çıkınca alırım :D 1 haftaya çıkar oda
yok yau o kadar sürmez sinamadan çıkarken satarlar :P
ahuah korsana hayır dıyorlar ama mıllet korsanda temız ve ucuz oluyor napalım bız sımdı hayırmı evetmı dıyelım.
tabiki korsana evet :P korsanda olmasa biz nnapıcaz :D:D
Korsana devam.İki gün sonra sinema çekimi sitelere düşer zaten.
haha evet insanların kafalar falanda gözükür :D:D nese çıksında gidelim bence güzel bir film olacak :D
1-2 yıla kalmaz televizyon ekranlarında yayınlanır. Beklemeye değer :)
ben yarın soracam zaten ne zaman gelecek die olmadı net boşa durmuyor :D
Some_one : 1-2 yıla kalmaz televizyon ekranlarında yayınlanır. Beklemeye değer :)

Yahu cebinden taş çatlasın 10 TL harcayıp zevkini yaşayacaksın :) 1-2 yıl beklenir mi.. DVD'si 5-6 ay sonra TR Dublaj halinde çıkar işte o zaman alır evimde cipsimi alırım, içkimi alırım, mısırımı patlatır izlerim :D
@some_one aklıma gelmişken :D
tmm abi herkes kız arkadaşlarını sinemaya davet ederken sende eve davet edersin :D valla 10 lira versen ölmezsin ya :D
Tr dublaj izledim bu film cok acti yok ama bazi yerler komedi :)
beyler film sinemada tr dublaj demi alt yazı filmleri sevmiyorum ben hızlı ve öfkeli 4 e gittim alt yazıyı okuyorum diye filmi seyredemedim :D
belli saatlerde dublajlı belli saatlerde alt yazılı sen adamdam saatini öğrenecen :D:D
gittim ben bayağı güzel yapmışlar filmi harry potter serisinin en güzel filmiydi bence

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.