Adept
4.3
:no
5 ıde cıkarmı bunun
İğrenç bi film yani Kötü iğrendiğim bi sahne yok :) Film kötü Neyin ne olduğunu zor anlıyorsun Saçma salak bişi yapmışlar
Herkes zor anlamıyor. Herkesi kendinle bir tutma.
Silindi
Members
-3
Death_Rider : İğrenç bi film yani Kötü iğrendiğim bi sahne yok :) Film kötü Neyin ne olduğunu zor anlıyorsun Saçma salak bişi yapmışlar

LoL :ters
cazz : 5 ıde cıkarmı bunun

Dendiği Gibi OYun Daha yeni başlıyor =)
Malapagos : Herkes zor anlamıyor. Herkesi kendinle bir tutma.
Hmm Aa U-s Ailesi burda kendini Çok zeki sanan bi malak var =)
Benim Kozalak arkadaşım Film saçma salak bişey olmuş diyorum olayı anlamadım demiyorm ha anlayamama sebebim şu izlediğimde film epey karanlıktı [sinema çekim] Ha O Kızı odada kapalı kalan elemanın çok daha aktif olması lzmdı ama değildi Saçma bi filmdi anlıyacağınzı 3. filminden sonra sapıtan her film kadar saçmaydı amaçsızdı
Silindi
Expert
0.1
Sinema çekimiyle orjinali arasında çok büyük fark var.Bende filmi sinemaya gitmeden önce internetten seyrettim çok karanlıktı hiçbirşey anlaşılmıyordu ve beyenmemiştim ama sinemaya gidince hayran oldum :D
Ben de sinemada izledim ilk çıktığı gün,gayette güzel bi film olmuş bence.Ve katılıyorum gittikçe irençleşiyor,sürüklüyor,gizemlileşiyor.. Ben çok beğendim ve 5i bekliyorum :firildak

Michealle aynı kafadanız :D
Death_Rider :
Malapagos : Herkes zor anlamıyor. Herkesi kendinle bir tutma.
Hmm Aa U-s Ailesi burda kendini Çok zeki sanan bi malak var =)
Benim Kozalak arkadaşım Film saçma salak bişey olmuş diyorum olayı anlamadım demiyorm ha anlayamama sebebim şu izlediğimde film epey karanlıktı [sinema çekim] Ha O Kızı odada kapalı kalan elemanın çok daha aktif olması lzmdı ama değildi Saçma bi filmdi anlıyacağınzı 3. filminden sonra sapıtan her film kadar saçmaydı amaçsızdı

1. Sana anlamadın diyen yok. Zor anladığını söylemişsin bende bunun zıttını söyledim.
2. Babanın oğluyla konuşmuyorsun '' Malak '' kelimesini senin 1.dereceden akrabalarına yakıştırmak daha uygun olur.
3. İzlediğinin sinema çekimi olduğunu nerden bilebilirim ?
4. Filme hakaret etmeye hakkın yok daha iyisini yapabilirsen seninde boyunu görelim. Ayrıca banada.
Germeyin ortamı boşu boşuna
Malapagoscuum Filmin inan daha iyisini Yaparım Ama kusra bakma Senarist değilim Saw 1-2-3 Benimde beğendiğim filmler Ama Bütçe Verirsen Sana Hoş şeyler çıkarabilrm
Ha herkes senin gibi salak değil demeye getirdiğini anlamak için Etnolog olmak gerekmiyor [Hayvan davranışlarını inceleyen bilm dalı ]
Film gerçekten güzel değildi. Böyle çok iğrenilecek bir sahnde yoktu açıkcası
Hayır arkadaş durduk yere küfrediyorsunuz insan çileden çıkıyor. Sinir hastasıyım zaten şu anda ellerim titriyor sinirden. Sanal ortamda laf etmek kolay kendinize bir araç olarak görmeyin interneti.
Silindi
Members
-3
gerin gerin :D testerenin topici bu gerileceksiniz :D
Neyse arkadaş hapımda bitmiş daha girmicem bu topice.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.