yalnız 1000 kişi ile amacı diyorsun , fakat başlıkda 100 yazıyor yanlış yazdın sanırım ?
1.'si su spawnsas'a temporary bir ban cekin, arada kufurleri cakiyor velet.
2.si de 10 yil dedigimiz 3650 gun, yaklasik olarak 4 gunde 1 kere farkli bir insanla seks olayi da Turkiye haric cogu yerde olasi bir sey. Buna Araplari, Irani falan bile katiyorum, evet.
Shatrian : 1.'si su spawnsas'a temporary bir ban cekin, arada kufurleri cakiyor velet.
2.si de 10 yil dedigimiz 3650 gun, yaklasik olarak 4 gunde 1 kere farkli bir insanla seks olayi da Turkiye haric cogu yerde olasi bir sey. Buna Araplari, Irani falan bile katiyorum, evet.

Bu konu Tymaron tarafından düzenlendi(2010-07-20 02:36, 13 yıl önce)
Bir insanın özel hayatı tabi ki kendisini ilgilendirir. Buna bir başkası asla müdahale edemez. Ancak nasıl bir amaçtır bu? Hele ki tıbben halen yetişkin sayılmayan bir kişi ise? Anlamsız geliyor açıkcası.

İşin birde reklam bölümü var tabi. Böyle bir şey hiç olmasa bile, olmuş gibi gösterilip dünya çapında üne kavuşabilir geçici bir süreliğine. Olay her ne ise, yanlış bir hareket olarak görüyorum.

Ayrıca, madem ki o kadar kişiyle yattı şimdi niye sade bir hayatı istiyor? düşüncelerinde ne değişti merak ediyorum bunu.
Benim gibi düşünen insanların olduğunu görmek güzel, demek ki problem bende değilmiş kendimi ifade edebiliyormuşum..

// Tartışma boyutu seviyesizleştiği için kilit işte bunu anlatmaya çalışıyordum ben.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.