İngiltere'nin başkenti Londra'da bulunan bir müzeye girmeye çalışan hırsızın sonu çok kötü oldu. East London Müzesine akşam saatlerinde hırsızlık yapmak için çatıdan girmeye çalışan adam alarm çalınca paniğe kapılarak kaçmaya başladı.

O sırada güvenlik görevlileri hırsızı yakalamak üzere olay yerine gelmişlerdi. Hırsız ağaca tırmanarak kaçmaya çalıştı. Ancak müzenin sivri parmaklıklarını hiç hesaba katmadı.

20'li yaşlarındaki ismi açıklanmayan hırsız ağaçtan dengesini kaybedip demir parmaklıkların üzerine düştü. Sivri demir parmaklık adamın kalçasına 30 santimetre kadar girince büyük bir acı içinde bağırmaya başladı.

O şekilde 15 dakika asılı kalan adam müze güvenliğini polise haber vermesi sonrasında kurtarıldı. Hastaneye kaldırılan adamın kalçasında giden demirin bağırsaklarını parçaladığı belirlenince ameliyata alındı.

Abi çok acımıştır o ya az değil 30 cm :D
büyük geçmiş olsun
Demir parmaklığı yamultmuş adam ya :D
o acı varya adam bidaha harama elini uzatmaz benim kolum kırıldı acısını ben bilirim kol öyleyse 30 cm abowww
Neophyte
-1.7
bunu anladımda p.rno filmlerindeki zenciyle yapan kıza bişi olmuyomu ya !
o alışmış
Neophyte
-1.7
:D evt alışmıştır ama yani 20 25 cm girse kız dayanamaz bence.!
gördüm ben bira şisesi sokuyu efes pilsen cam
2. resime 1 dakika bakılmıyo ya :D
Yuh Abi ya adam sımdı ne acı cekıodur :yes
Milkboy işin gücün yok erkeklere giren demirleri araştıyorsun değil mi ? :d
Ya yeni ö.m kutusunun yeri kamufule olmuş hiç bakmıyorum oraya. :D

[email protected] al ekle
Ekledim kabul edersin =D Yahu o adam bence bu olaydan sonra demirlerle yakınlaşır :((
içim gidio ya
Adamın Çanağı Finished :yes

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.