Silindi
La Mişel Cok IYı Zikripterdır Cok Iyı Zikriptler.
Hocaaam Süpersin çok güldüm ve
2 yıldan sonra u-s de tekrar doğru düzgün bi geyik konusu gördüm :D:D
:D aga lafını hiç sevmiyorum ya :D
Bu ne lan yenimi çıktı :D Server " Sörvır , Script Sikrip Lol ya :D
Silindi
Novice
2
Aga lafından bende nefret ederim bööh :no
ded raydır aga sende zıkriptır tipi var aga ben şimdi bi sörvırda ciemim .ban yazınca ownerin banlanmasını istiyom aga nasıl olcak ?

aga bile alkemistler potionlara ilaç atıyo .. sonrada bi soğuk heal potion istermisin diyo ?
Yazıkk Kıyamam şu adama mesıncır adresinizi verinde çalıntı zikript yollayın ah canım benim =) kıyamaz u-s üyeleri sana korkma Mİşel e yav.a bak O verir =)
mesene adrezleri izte :D sikripte yardımcı olurlar sana sörvır ını daha ii açarsn :D lol ya
agalar mesıncır adresinizi verin vallah titreşim atmam aga iksanbiya aga bide kıreyzidıriim Agalar sizde nuri alço scripti varmı ?
Banu alkan la Meriç Var kardeşim ya tüh napalım
Aga Nuri Alço Zıkriptı Buldum Böle Altın Yüzük Altın Saat Var bide Taverna Var Böle Müzik Çalıyo Bütün Müşterilerinin Potisine İlaç Atıyo Aga Şimdi Varya Pıleyırın birisi Atım nerde dedi ? Ordan Ben Sattım Ananıda Satacaaam Diye Bağırıyo Zıkriptlerdemi Sorun Var Yoksa Nuri Abi Homo'mu
hahaha oldum ya warya doru 2.3 ayıdr en komık topıc D:
:d harika bişi ya
her türlü zikript deri verilir mesincır ile iletişimi getiri roleya_takı[email protected][Gerçeği [email protected]] şipherenin içine sikripts kısmına atcan
2007-12-02 2 3 aydır mı yoksa 1 yıldır mı :D kaçıoncı sayfada gezdiğinizden haberiniz varmı yaw :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.