Bildiğiniz üzere Ahmet Çakar Yanınlanan bir televizyon programında Fenerbahçe'nin turu geçmesi durumunda Bikini giyip canlı yayına çıkacağını söylemişti :D

Bence yemez. :selektor

Haber Burada
o programı tam izlediysen onun bi şaka oldugunu kımsenın cıddıye almaması gerektiğini futbolda herşeyin olabilceğini söleyip bitanede futbol macını anlatmıstı bilmemnere bilmemnereyi yendı falan dıye. Siz fenerbahcelıler nasıl anlıyosunuz olayları bılmıyorum. Konusmalar ıcınden işinize geleni çekiyosunuz. Bide anlamadıgım sey çeyrek fınale cıktınız kupamı aldınız ne bu sevinç? kupa almayın siz ya wallahi bukadar abartımı olur çeyrek finale çıkılınca. Millet finale cıkınca bıle sızın kadar çok sevinmiyo. Neyse bu turda inşallah karşınıza barça falan gelmezde turu geçmenizin bi anlamı olur.
Giymez olm ..
Navody* : Giymez olm ..

hadi canım sende :D Giyceğini bekliyomuydunki?
Gerekirse giydiririz ayıp edion :)
şakayı başka tarafından anladınız
Delikanlı adamın ağzından laf bir kere çıkar.Fb yenilseydi ama Ahmet çakar cak cak konuşurdu.Ama şimdi sesi çıkmıyor sebep?
Deniz Baykal da Rodos'a kadar yüzüyordu...
Biraz yanlış anlaşılma olmuş fakat tabiiki Ahmet Çakar'ın bikini giymeyeceği kesin. :) Giysinde istemem o yaştaki adam bikini giyecek ve bende eğleneceğim.
Bikini felan giymez bence tartışılmıcak bi konu..
Ne kadar büyüttünüz?
10 yıl konuşun artık elalemden size ne o yaştaki adamın öyle bir şey yapmasından zevk mi alıcaksın?
Alıcaksan problem sende kusura bakmasın kimse.
Zevk alınır,alınmaz sadece eğlence amaçlı bir konu.

Ayrıca,programı tam izledim gece 2.00 3 gibi idi.O laftan sonra dedi ki; ''Yok canım öyle birşey,futboldur bu.Fenerbahce'nin yenmesini temennı ederım.Herşey olabilir bu sadece şaka yaptım'' dedi.

Katılıyorum Dybray.Avusturya ile bi adaydı hatta :) Futbolun yeni geldiği.
ZoLLy : Zevk alınır,alınmaz sadece eğlence amaçlı bir konu.

Ayrıca,programı tam izledim gece 2.00 3 gibi idi.O laftan sonra dedi ki; &裟&裟Yok canım öyle birşey,futboldur bu.Fenerbahce&裟nin yenmesini temennı ederım.Herşey olabilir bu sadece şaka yaptım&裟&裟 dedi.

Katılıyorum Dybray.Avusturya ile bi adaydı hatta :) Futbolun yeni geldiği.

O adam bu topic'de aşşalanınca veya bikini giyince sen eğlenicekmisin?
İnsanlara haksızlık etmeyin, şakada yapmış olabilir ağızındanda kaçırmış olabilir.
Bunu tartışmak bize düşmez adam ister şaka yapar istersede ciddi anlamda konuşur.
İster giyer ister giymez kendine nasıl yakıştırıyorsa onu yapar.

Büyük beyinler düşünceleri , orta beyinler olayları , küçük beyinler ise kişileri konuşur.
//Büyük beyinler düşünceleri , orta beyinler olayları , küçük beyinler ise kişileri konuşur.//

Bunu anlayamadım sendenmi? :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.