Novice
-14.8
Merhaba U-s Ailesi ben Az Önce Bir Sunucuda Scripter Olacaktım Ucret Karşılığı Scripter Ariyor Denen Topic'i Açan Kişinin Sunucusunda Arkadaşın msn i ekledim konuştum bi 15-20 dakika sana bir ücret vermem gerekiyor dedi.Hayır istemiyorum dedim.o da son teklifim dedi hayır istemiyorum dedim.Şimdi O arkadaş 5 dakika önce bazı kendilerine kısaca ( lamer ) dediğimiz.Kişiler eklemiş ve kadhras bok gibi salak hiç scripting bilmez girer birinin serverini sırf egosunu tatmin etmek için çökertir demiş. Neyse Asıl Konumuza gelelim şimdi Burada benden Şikayeti olan arkadaşlar varsa Hemen şuraya yazsın birdaha ultima-strike'a girmeyeceğim arkadaşlar söz veriyorum.
niye girmiyiceksin, u-s la bi alakasimi var?
Novice
-14.8
05 : niye girmiyiceksin, u-s la bi alakasimi var?

Sevilmediğim yerde bulunmam bunu açıklamak istiyorum
Kadhras ben berk eru ile konuştum bana gelenlerin nicklerini söledi bende ilk olarak sen ve dragon gibi birisi gelmişti
Kadhras iyidir dedim.

Eru:
kadhras
Alien:
evet
Eru:
dreamanddestiny
Alien:
kadhras iyidir
Alien:
tanıyorum
Eru:
ne diyosun onunla da çalışalım mı
Alien:
yani şöle diyim bizi isterseniz biraz deniyin
Alien:
eğer sizin şartlarınıza uyuyorsak tamamdır

buda yazısma istersen msne gel ordanda konuşabiliriz senle
hehe o benim... pls birdaha girme us ye ok bende egolarımı tatmin ediyorum, senin gibi hak yiyen olmaz olsun tamam mı ayrıca senin hakkında küfür etmedim buda bir gerçek.
saçma bir şeyden bırakıyorsun farkındamısın ? eğerki uo da böyle adamlar yüzünden bırakıcaksan kaybedersin.. nse gereksiz bi polemik ne ismin kirlenmiş ne birşey eğer yapmadıysan gocunma kapat knuyu tmm
Novice
-14.8
Ali3n : Kadhras ben berk eru ile konuştum bana gelenlerin nicklerini söledi bende ilk olarak sen ve dragon gibi birisi gelmişti
Kadhras iyidir dedim.

Eru:
kadhras
Alien:
evet
Eru:
dreamanddestiny
Alien:
kadhras iyidir
Alien:
tanıyorum
Eru:
ne diyosun onunla da çalışalım mı
Alien:
yani şöle diyim bizi isterseniz biraz deniyin
Alien:
eğer sizin şartlarınıza uyuyorsak tamamdır

buda yazısma istersen msne gel ordanda konuşabiliriz senle

Tamam Kardeşim'de Yazımı Bir Oku Sizin Gibi İyi İnsanlar Varsa Bu uo çökmez Ama yazımdada dediğim gibi ( lamer ) diye hitap ettiğimiz kişiler kadhras bok gibi lamerdir scripting bilmez diyorlar ya o beni sinir ediyor.
İyi de bu platformda herkes birbirini sevecek diye birşey yok ama herkes karşısında ki insana saygı göstermek zorunda. He, eğer saygı göstermiyorsa bırak onun hayvanlığı olarak kalsın ki zaten saygı göstermediği sürece de saygı göremez. Her ne kadar burada birileri seni sevmiyor bile olsa 3-5 kişi için U-S gibi büyük bir platformu bırakmak bence saçma...

Neyse sonuçta sen bilirsin, ben fikrimi söyledim...
Beyler bence bu kadar polimik yeter yani kimse kimsenin hakkını yemesin herkes ne hakkettiyse onu alsın bu kadar.
kadhras bir daha dene istersen.
u-s tan birinin böyle birşey yapabileceğinimi düşünüyorsun?
Novice
-14.8
Publisher : İyi de bu platformda herkes birbirini sevecek diye birşey yok ama herkes karşısında ki insana saygı göstermek zorunda. He, eğer saygı göstermiyorsa bırak onun hayvanlığı olarak kalsın ki zaten saygı göstermediği sürece de saygı göremez. Her ne kadar burada birileri seni sevmiyor bile olsa 3-5 kişi için U-S gibi büyük bir platformu bırakmak bence saçma...

Neyse sonuçta sen bilirsin, ben fikrimi söyledim...

Tamam Saçma u-s şu anda türkiyede bulunan en iyi UO platformu ama ben bana gıcık olan bana lamer diyen scripting bilmediğimi söyleyen ego mu tatmin etmek için server çökertiyorum diyen arkadaşları bilmek istiyorum.
:):) gülcek halim yok.. Daha nasıl ben diyince anlıcaksın ? I - Ben ?!?! BEN BEN BEN DAHA NEDIYIM ANLAMIYORSUN ego mania seni :):) muhaha
hayatınız polemik..
Ya Mesele O Değil Burada Ben Rexos Kullanıcı Adlı Kişiyi İlkOkuldan Tanıyorum , Hürrianceyide Eski Bir Serverdan Farklı İnsanlar Şimdi Sende Bir Adamı Msne Ekleyip Muhattab Oldun Diye Direk Görev Alıcan Diye Birşey Yokki Bence Sen Önceki Topiclerde Narcotich Diye Bi Kullanıcı Var Yada Diğer Postlarda Ordaki Sana Gelen Eleştiriyi Oku ...
karde$ lamermisin ? script dediğin şeyi bilmiyorusun? serverlara çökertmek içinmi giriyorsun? sen bu soruların cevabını biliyorsun, kimin dediginin ne onemi var adami bukadar karaladiktan sonra cikip ben dedim diyebiliceginimi zannediyosun..birak ne derlerse desinler.. senin kendinden $uphen varmi? söyledigin gibi madem burasi tr nin en buyuk ultima online platforumu, mademki bukadar sevenin var buraya yaki$an biri gibi davran kim oldugu belli olmayan birinin sözlerini lanse etme.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.