Novice
-14.8
emreguney5 : Ya Mesele O Değil Burada Ben Rexos Kullanıcı Adlı Kişiyi İlkOkuldan Tanıyorum , Hürrianceyide Eski Bir Serverdan Farklı İnsanlar Şimdi Sende Bir Adamı Msne Ekleyip Muhattab Oldun Diye Direk Görev Alıcan Diye Birşey Yokki Bence Sen Önceki Topiclerde Narcotich Diye Bi Kullanıcı Var Yada Diğer Postlarda Ordaki Sana Gelen Eleştiriyi Oku ...

Şimdi Birşey derdim neyse konuyla ilgisi yok
Bu topic'ten elde ediceğin tek şey birileriyle tartışmak olacak. Biri çıkıp -ben yaptım- dese, o kelimeleri ben sarf ettim dese -neden,nasıl- derken tartışma büyüyecek... Bence polemik yaratacak bir topic, kişisel konular burada konuşulmamalı... Kilitlenirse U-S adına daha yararlı olur diye düşünüyorum.

Ayrıca 05'in dediklerine katılıyorum ve ekliyorum; sen adınla kendini belli edersin, onun bunun sözleriyle değil.

Bu konu Publisher tarafından düzenlendi(2008-01-27 01:58, 16 yıl önce)
Novice
-14.8
Akillis Lucretius Anemon Slother veya Başka Bir Mod veya admin varsa topic'i kitleyebilirmi ?
Sahi (+Publisher) Kabul Etmekten Başka Şansın Yok Etmesende 30 Dakikalık Sayfa Kirliliği Dışında Briley Olmıycak
bide kadhras yaptıgın bi kaç script i yollar mısın ?

kadhras mısın nesin sen nasıl bi kişiliksin ( vaybe ahenke bak) hem açıp topik kirliliği yaratıyorsun sonra kitlermisin diyorsun.. çünki haksız oldugunu biliyorsun.. vay be şiir gibi oldu :D
tmm uzatmayin dha..

kilit.
kilit vur bu topige kilit, kalbimede vurdugun gibi.. :Dzuahaha off off uğraştıgımız şeylere bak

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.