Baslık : Forge, Parayı ve Evi Yaktı!

Mine kasayım derken cantamda olan newbie param ve small plaster house evim forge da yandı ne alaka bu ya? allah aşkına

Page atıyorum yanıt şu oluyor
GM : EFEM SİZ YAKMIŞSINIZ BİZ NAPALIM HERŞEYİDE BİZE YIKMAYIN

NEWBİE EŞYA NASIL YANAR HELE EV VE PARA? [HERŞEY YANIYORDA SPELLBOOK'DA KAĞIT O NİYE YANMIYOR ?]
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Cevap :ee ne var bunda doru demiş atarsan ateşe yanar bilader raatsızmısın
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Cevap: bende evini forgede yakamaaya çalşan birini görmedim :)
Konuyu Acanin Cevabı : Bilerek yakmadım cantadaki silahları eritiyordum o sırada mouse kaydı
Cevap :la bankaya atar ınsan ya benım gıbı bır hırsız gelıp calsa :)
Cevap :Oyun getirisi olan seylerde mantik aramakta yeni bir olay sanirim. Olabilecek seyleri en guzel sekilde gercek hayata yansitmaya calisiliyor oyunda. Hazinenin madenle cikarilmasi gibi. Agirliktan yuruyememiz gibi.

Peki senin mantik aradigin nokta evin yanmasi mi yoksa evin cantada tasinmasi mi?
Ayrica para gold pieces-altin parcasidir ve gayette forge da yanar. Spellbookun yanmamasi abes dicek birsey yok ancak sunuda dusunelim craft ettigimiz dagger vs esyalarda forge da yanmiyor. Yani temelden mantiga uymayan seyler uzerinde etkilesen olaylarda mantik aranmamali-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Cevap:
pamukadam tarafından yazılan metin:
SPELLBOOK'DA KAĞIT O NİYE YANMIYOR ?

Spellbook sadece kağıt mı?Büyülü bir kitap nasıl yansın?Hem evde newbie değil
gerisi size kalmis ben okurken yarildim
Cevap:
pamukadam tarafından yazılan metin:
SPELLBOOK'DA KAĞIT O NİYE YANMIYOR
:p:yes
ben komik birşey göremiyorum başlik aptalca ama yorum yapmamız için koyduysan ateşte herşey yanar ya da erir erimemesi zaten saçmalık

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.