bi kız ile telefonda konusurken ya hıc anlamam normal ıyı konusurum telefonda beceremem nabcas x) ne soruları sorsam uzatsam konnuyu fln akıl wersenız ne gıbı sorular sorsam konu uzasa
Silindi
Members
0
Heyecanlanma :huh
sevdigim kız desem?
ben olsam öyle telefonla saatlerce asla konuşmam hatta gerekmedikçe telefonla konuşmam hocam zaten belli aralıklarla berabersiniz. Ayrı oldugunuz saatlerle saatlerce telefonda konuşursanız çok çabuk bıkarsınız birbirinizden.. Bırakın özleyin biraz birbirinizi.. 2haftaya konuşcak konu bulamazsınız valla..
Ama çok da aralık bırakmayın, haftada bir konuşun 2 hafta değil 1 ay değil tam 1-1,5 hafta fln
çok zorlayınca konuşçak şey kalmıyo
birbirinizi hemen tanımak için zorlamayın yani zamana bırakın birbirinizi yavaş yavaş keşfedince birbirinize karşı daha töleranslı olursunuz. öteki türlü bir süre sonra hatalarınız batmaya başlar..
günde 4 saat msn 2 saat telefon la konuşuyorum :) bir telefon en az 25 dk sürüyor.. Fakat yılı geldi ilişkinin :) ve çok mutluyuz, Allah bozmasın :)
Expert
34.0001
telefonda aşk yaşamayın sadece nerdesin napıyosun diye sormaya arayın aman mesajlaşmayın hiç bir şekilde :D
allah kolaylık versın ne arayı fazla sogut ne nede fazla yaklasma ama benden sana abı tavsıyesı sevgine sahib çık
Abim bile aramıyor, kız arayınca da çok zorlamıyor...Kendisi ek birşey söylemiyor.Zaten önemli birşey varsa kız seni arar.
"Beni hiç aramıyorsun" derse de "hergün görüşüyoruz ya" deyip geçersin ki öylesi makbul :D
Ya o TElefon işini bende anlamiom bi ark war bizim kızı bi kere görio yiğit msn inin ver şu kızın dio tmm diom bakiom dioki yiğit 4 kız la msn deim hepsini bağladım ve 4 hafta sonra aynı kızlardan aynı cwplar gelio yaşları kaç diom 16*21 arası dio :DYa msnden kızlarla öle bi konusuoqi kız 5 hafta sonra dayanamıyorum parçala beni durumlarına gelio :D
Konusamıom demıssın mesaj at sende :D
Havadan sudan konusun:P
:D abi benim de manita var daha 15 dk once konustum pek konustum denılemez ama kız hem senın hayatımda yerın yok dıyo sonra ben cosunca da yumusuyo gıcık oluyom su kızın huyuna [U-s'dekiler script maynagi sanmayın onların da hayatları var :D ] [ bu arada benım kızda boyle ıste senın benım hayatımda yerın yok der yarın gelır san kı hic bisi olmamıs gibi :D]
hiç gonuşma :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.