Yav arkadaşlar 2 senedir bir kızla çıkıyodum tamamiyle ayrıldık ve bir kıza yazılmayı düşünüyorum sevdiğim kızı unutmak için 2 senedir kimseye çıkma teklifi etmiyorum unuttum taktiklerimi :D.Kıza açıldım ama teklif etmedim daha nasıl edebilirim =)

Not:Bnmle çıkar mısın asla demem :D
Silindi
Expert
2.6
Size sevirem,
Size tapiram,
Abaca,
Benimle çıkarsınız mı?

Diyeceksin.
Benimle şey olur musun dersin. Kız ne derse sende anla artık şey işte şey dersin.
yok abi öle güzelsin fln diince götleri kalkıo :D
Michaell : Size sevirem,
Size tapiram,
Abaca,
Benimle çıkarsınız mı?

Diyeceksin.

Sercan unuttuk dedik ama o kadarda değil be :D
Benim ol !
Death_Rider : yok abi öle güzelsin fln diince götleri kalkıo :D
Kalksın iyidir.
Azurexe : Benim ol !

Bu cümle çok farklı yorumlanabilir ama kızın gözünde :)

Klasik şeylerden hoşlanmaz kızlar ki benimle çıkar mısın diye birşey demeye kalkarsan çıkacağı varsa bile çıkmayabilir :P
Bn buldum kıza gidip kolundan tutup Seni İstiyorum dicem farklı bişey klasik bişey deil demi Steel :D
Bence Fantazi Yap :)

Yani Gizemli kişi ol.

Örneğin Kız ile aynı okuldaysanız Hergün sırasına veya defterinin arasına bir gül,çikolata v.s şeyler bırak.

Bu kim diye merak etsin kız.

Daha Sonra Ne Yapıcağına Karar Veririz :)
Master
59.2997
@mthN

Ya kızla o anda başkası ilgileniyor da kız onun ilgilendiğini biliyorsa, sende gidip çiçek felan koyunca diğer çocuğun koyduğunu sanarsa, diğer çocuğun ekmeğine yağ sürmezmisiniz =)
@mthN

Tam da bu olay cumartesi gunu dersanede yasandi.Arkadasim olan kiz da bu oglana "Iyygg kro" dedi.Demek ki pek ise yaramiyormus :)
Kadınımsın de tamamdır
mthN : Bence Fantazi Yap :)

Yani Gizemli kişi ol.

Örneğin Kız ile aynı okuldaysanız Hergün sırasına veya defterinin arasına bir gül,çikolata v.s şeyler bırak.

Bu kim diye merak etsin kız.

Daha Sonra Ne Yapıcağına Karar Veririz :)

Hyr taksimde arkadaşlar arası tanıştığımız efendi bi kız :D:D
Ayrıca kıza açıldım ona göre taktik verirseniz sevinirim :D:D
açıldıysan kolay kıza git sor hala karar vermedin de ne kararı derse seni seviyorum seninle bi izdivac yaşamak istiyorum de iş bitti :):)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.