Beyler Yarın Bi kız çıkma teklifi edecem ama kız daha önceden bana çıkma teklifi etmişti bende kabul etmemiştim şimdi etsem acaba kabul eder mi ?

Bide Nasıl Bi Çıkma Teklifi edem
Silindi
Apprentice
0.9
Kesinlikle etmez :D kızlar böyle şansları kaçırmazlar :D

onların içinde bi şeytan vardır ki kin besler bu sürekli :D o kini atmak isterler :D aman diyim :D
Kız sana cıkma teklifimi etti.. Öle kıza can kurban be :) He sende etmedin geri çevirdin.. Buyrun Flame 2.. Valla Ali3n 'cim bende cok odunluk yaptım zamanında.. Alınma ama bence teklif etme , kabul ediceni sanmıyorum xD Moral bozmım benimkide umutsuz ztn =/
Bencede etme banada oldu kız şimdi gözüme batıra batıra Başka birini sevdigini söylüyor gösteriyor.
Sen etme ama onun sana etmesi için ortam hazırla:o_O
MiqRop : Sen etme ama onun sana etmesi için ortam hazırla:o_O

imkansız kelimesini hiç sevmem ama o biraz öyle oluyor.Bence kızın bir daha etmesi imkansız.
Ali3n : Beyler Yarın Bi kız çıkma teklifi edecem ama kız daha önceden bana çıkma teklifi etmişti bende kabul etmemiştim şimdi etsem acaba kabul eder mi ?

Bide Nasıl Bi Çıkma Teklifi edem

Öah be kardeşim.:selektor
Etme derim. Reddedilmenin nasıl birşey olduğunu sanada tattırmak isticektir :D
Kızın evlerinin yan tarafındaki apartmanında oturan arkadaşlarım var onların yanına gittim kız ilk defa dışarıda kendi bahçelerinde oturuomuş arkadaşlarıyla ve hep bize bakıolardı işte...
olsun sen yinede bakışlarına aldanma.
Git et aslanlar gibi...Aptallık etme..:firlama

(Kafam güzel ya...)

*Hic*
Ali3n sen onu reddettiginde tattıgı duyguyu mutlaka seninde yaşamanı isticektir.. Aklın varsa etme derim.. Ama araya aracı sok yolla arkadaslarını kızdan laf almaya calıssınlar.. Bakalım eer yumusamıssa hala ılımlıysa cıkarsınız zaten..
Kıza cıkma teklifi falan etme. Sadece teklifiini gözden geçirdiğini ve kabul edebiliceğini belirt =)
Kanglaoo : Kıza cıkma teklifi falan etme. Sadece teklifiini gözden geçirdiğini ve kabul edebiliceğini belirt =)

işte budur ya saol kangloo
Aradan ne kadar zaman geçti ? vede bencede en akıllısı bugra abinin dedigi gibi agzından laf alması için birini yolla en yakın arkadaşıyla konuş vs.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.