nemesis içini dökseydin :)
Novice
0.6
Ortak arkadaş bulup aynı ortamda bulunmadığınız sürece o iş yalan.

Eklemeden edemicem, teklif eden hiç bi kızdan fayda gelmez ;)
vanq kız zaten çıkma teklifi etmiş daha önceden var bişiler yani
Novice
0.6
X kişi daha önceden teklif etmiş ama bizim oğlanda kabul etmemiş, bu yüzdende kız da bi kin olabilir ve bu işin sonunu görebilmek için aynı ortamda bulunmaları gerek, eğer kız yüz veriyorsa tamam ama vermiyorsa daha uğraşmanın alemi yoktur gibisinden konuşmuştum ben :D
Gene böle bir topic açılmış ehehe:)

o kızı unut bence:D
ZUhahahaha Lean Et Olm Allahına Kadar :D
valla banada bi kere geldi teklif bende reddettim hocam bırak bu işleri UO ya devam :D
Ben ne kimseye teklif ettim ne de teklif aldım ama ne gariptir ki kız arkadaşım var :D
hayatımda kımseye ne teklıf ettım nede teklıf aldım ama yakında teklif edicem heralde :D
MiqRop :
-Lexis- :hala kıza gidip benimle çıkar mısın diye soranlar var mı :o_O
lexis e katılıyorum. Çıkma teklifi olayarı lisede yıllarında kaldı benim için =)
+1907
-Lexis- : @just
ben benimle çıkar mısın demiyorum dolaylı yoldan anlatmayı tercih ediyorum herkesin bir tarzı var :)
+1907

Kural 1: Çıkma teklifi eden kızdan hayır gelmez (ki başıma geldi böyle bi olay bi kere daha kanıtlandı)
Kural 2: Kıza arkadaşların dediği gibi anlatılmaya çalışılır.Göz göze bakılarak,bazı hareketlerle vs.
Kuralları bi yana bırakalım.
Başıma gelmişti böyle bir olay.Kızı seviyordum (sanmışım).Ama kıza hiçbir türlü belli edemedim.Kızda başka biriyle çıkmaya başladı.Neyse bende beni seven hazır kızlardan birine teklif ettim.Hepside güzel ha şey sanmayın ;)
Nese bu diğer sevdiğim kız benle ilgilenmeye başladı.(kıskanma usulü) Bu teknik çok yarar ama o bu durumun tersi bi durum olduğu için bilemicem ha senin gbi bi olay da geldi başıma onuda anlatiyim.
Benim sevdiğim kızı kıskandırmak amaçlı çıktığım kız beni 1 ci sınıftan beri seviyordu :) her türlü hareketiyle belli ediyordu.Ama teklif edemiordu.Bende kızı kıskandırmak için bu kızla en fazla 2 hafta cıkmısımdır :D Diğer kız bazı belirtiler gösterdiğinden.
Nese bunları kendi yorumlamama göre yazdım.İstersen faydalanabilirsn.Ama en önemli kuralı yani kural 3 de yaziyim.

Kural 3: Kız=Problem

Pm: Kuzenimin acc'si (nick bana ait)
Alien herşey bumudur ? = Sarı saçlı mavi gözlü cıbıl kızlar.

Bence olay bundan ibaret değildir.

Ben evleneceğim kadının aklına , zekasına dikkat ederim.

Güzel olursa bana bir bonus olur sadece başka birşey değil.

Millet abazalıktan sarı saç mavi göz başka birşey düşünmüyor.

Evlenince ne oluyor ? Anlatayım.

İşten geliyorsun yemek yok. Çocuğa bakılmıyor . Karın bilgisayarda chat yapıyor. Çamaşırlar ortada .

Bunlardan sonra insan sırf seks için evlendiğini anlıyor. :D

Ne demeye çalıştığımı anlatabildiysem ne mutlu bana...

Saygılar
+1
İşte benim kız arkadaşım bunları dikkate al Burak ;) (işte benim kız arkadaşımdan kastım şu anki çıktığım kız aşırı yetenekli ;))
Cerit sen ne ara sevgili buldun be o kadar dedin bana elim ayağım tutuşuyor diye belki anladın kim olduğumu ?
Ulan beyler inanmıcaksınız ama hayattaki en salak adam benim...Bi sevdigim vardi o kız bana kur yapıyordu bende salak gibi kızdan uzaklasıyordum.O kadar güzeldiki kız yanıma geliyor ben ordan kalkıyom baska sıraya geciyordum.Yani Kıza bir türlü cıkma teklifi edecek kadar cesaretim olmadı ve hic olmıcakta..ßi kıza cıkma teklifi etmek dünyadaki en zor işlerden biri.İnsan terliyor.Bir gün edicektim.Ama feci terlemeye basladım.
Terler akıyordu her tarafimdan.Kız dedi ne diceksin dedi.Ben hic dedim.Cıkma teklifimi ediceksin dedi.߀n ise YOk ya sadece matematikci ne ödev vermisti dedim :( Cok salaıım ya !

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.