Salaklığının farkında olman güzel ;)
Novice
0.6
Comolokko : Salaklığının farkında olman güzel ;)

ZUhahhahahhahha :D
Ne güzeli ya...Farkındayız ama ne yapabilirim terliyorum.cOMOLOKKO EN AZINDAN BEN SENİN GİBİ ERKEKLERden hoslanmıyorum.Msn Konusmalarım Duruyor hala =) İstersen yaya bilirim ;)
Cx4 : hayatımda kımseye ne teklıf ettım nede teklıf aldım ama yakında teklif edicem heralde :D

hastirlan ilkokulda önüne gelene teklif ediyodun ;=)
kızı şımartmadan teklifini kabul et.. yalakalığa girme .. kızı bir deney olarak gör senin için tecrübe olsun.. mutlaka ama mutlaka kızın etinden sütünden faydalan :D
Birisini duydum aynen şöyle demiş;
-Benle çık!
böyle dersen belki kabul eder ama öbür türlü asla :D
Benim bi arkadaş vardı kızın birine çıkma teklifi edecekti msnde aynen şöyle bak
E:Slm
K:SLM
E: NBR
K: İİ
E: Benimle çıkarmısın

Vallaha aynısını yazmıştı cafede görmüştüm herkes çok gülmüştü ya

:D:D
Urukapina :

Kural 1: Çıkma teklifi eden kızdan hayır gelmez (ki başıma geldi böyle bi olay bi kere daha kanıtlandı)
Kural 2: Kıza arkadaşların dediği gibi anlatılmaya çalışılır.Göz göze bakılarak,bazı hareketlerle vs.
Kuralları bi yana bırakalım.
Başıma gelmişti böyle bir olay.Kızı seviyordum (sanmışım).Ama kıza hiçbir türlü belli edemedim.Kızda başka biriyle çıkmaya başladı.Neyse bende beni seven hazır kızlardan birine teklif ettim.Hepside güzel ha şey sanmayın ;)
Nese bu diğer sevdiğim kız benle ilgilenmeye başladı.(kıskanma usulü) Bu teknik çok yarar ama o bu durumun tersi bi durum olduğu için bilemicem ha senin gbi bi olay da geldi başıma onuda anlatiyim.
Benim sevdiğim kızı kıskandırmak amaçlı çıktığım kız beni 1 ci sınıftan beri seviyordu :) her türlü hareketiyle belli ediyordu.Ama teklif edemiordu.Bende kızı kıskandırmak için bu kızla en fazla 2 hafta cıkmısımdır :D Diğer kız bazı belirtiler gösterdiğinden.
Nese bunları kendi yorumlamama göre yazdım.İstersen faydalanabilirsn.Ama en önemli kuralı yani kural 3 de yaziyim.

Kural 3: Kız=Problem

Pm: Kuzenimin acc'si (nick bana ait)

ahahah hoşuma gitti:D
Urukapina : Benim bi arkadaş vardı kızın birine çıkma teklifi edecekti msnde aynen şöyle bak
E:Slm
K:SLM
E: NBR
K: İİ
E: Benimle çıkarmısın

Vallaha aynısını yazmıştı cafede görmüştüm herkes çok gülmüştü ya

:D:D

Amuhaha aynısını bana yaptılardı bilgisayarın monütörüne püskürmüştüm gülmekten ahuahumnashhımınımı
M.Ceritoglu : Ben ne kimseye teklif ettim ne de teklif aldım ama ne gariptir ki kız arkadaşım var :D

yalan:ters
:huh

:O_o

Hiç de bilem kız arkadaşım var benim hıh :asik2

Konu sapıyor sanırsam :sikkin
:D abi Her kız aynı değildir öle bi bahsedionuzki Sanki it kızları alayı :D taş atarsan kaçar seversn gelir arada ısırır bilmemne Hocam kız var kız var Bi tanesine bana 1 saat ayırırmısın - ne için - Sevşmk içn dersin verir bi tanesi azının ortasına vurur Kimisi Çiçek alırsın Yüzüne çarpar çocukça bulr kimisi Ayy çok güzellerrr der :D
Her kızın verdiği tepki farklı olur
Hayatımda hiçbir kıza gelip benle cıkarmısın demedım böyle saçma bir kelime yoktur.. sen kızı sevıyormusun sevdıgını soylıyemezsın o senın sorunun onu sevdıgını soylersen birlikteysen zaten cıkıyorsundur cıkarmısın demek kadar saçma bir kelime ben hayatımda duymadım.. ( gerçi hiç ilk ben senı sevıyorum demedım bir kişi hariçinde hep karşımdaki :( )
bakın size şimdiye dek duyduğum en romantik çıkma teklifini aynen anlatıyorum;
"BENLE ÇIK!" zuahahha
bakın size birşey anlatiyim bir gün basket oynuyoz işte bizim doğulu bi arkadaş vardı konuşma şivesi aynen doğu tipiydi bigün bunu gaza getirdik gitti kıza şöyle dedi : '' Gamze , Benimle çıhan mı ? ''

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.