Merhaba arkadaşlar fikir almak istiyorum sizden ben bir türlü bir şey bulamadım hayatta çok sevdiğim bir kız arkadaşım var ona evlenme teklif etmek istiyorum ama nasıl edeceğimi karar veremedim onu mutlu etçek değişik bir evlenme teklifi olmasını istiyorum fikirleri olanlar varsa yazarsalar sevinirim.
Novice
11.9
Nasıl biyerde yaşıyorsun, bütcen ne kadar vb. gibi sorular burda önereceğim teklifi yapman için engel olabilir, fakat teklifi değil teklifi eden adamı reddeder kadınlar, bu yüzden teklif ediş şekli çoğu zaman önemsizdir. Evinin önüne helikopter indirsende hoşlanmadığı adamı kabul etmez, komşunun bahçesinden kopardığı bir papatyayla "benimle evlenir misin" diyen adamı kabul edebilir bir kadın. Daha önce yaşadığın olaylarla pekiştirmeye çalış, örneğin teklif yapacağın ortam daha önce güzel anılarınız olduğu biyer olabilir.
Sevdigim kız benden teklif bekliyor ama nasıl bir şekilde edeceğime karar veremedim sonuçta etmek kolay bir lokantada yada bursa nın göbeginde yada dedigin gibi komsunun papatlayarını alcam ole ama ben değişik bişe istiyorum tabikide uçmıcak bişe :D
Novice
11.9
Video cekebilirsin bu siralar baya moda :) tabi bunu yaratici ve beklemedigi bir anda izletmelisin. Mesela sinemaya gidin bir sekilde videoyu filmin sonunda oynat, gerekli yerlerle konusup ikna et
Kendin ol, sade ve ciddi, olgun bir kişilikle samimiyetini belirt daha bağlayıcı!!!
Şu Sinema olayı baya yaratıcı hoşuma gitmedi değil güzel fikir.
Bob_marley : Merhaba arkadaşlar fikir almak istiyorum sizden ben bir türlü bir şey bulamadım hayatta çok sevdiğim bir kız arkadaşım var ona evlenme teklif etmek istiyorum ama nasıl edeceğimi karar veremedim onu mutlu etçek değişik bir evlenme teklifi olmasını istiyorum fikirleri olanlar varsa yazarsalar sevinirim.

Furkan sen misin? ((:

Yorumumuda yapayım, şimdi her kız farkı bir şey bekler, tabi sevgilini en iyi sen tanırsın, bu sizin aranızdaki ilişkiye bağlıdır. Yani atıyorum ki rock metal dinleyen bir sevgilin vardır gidip ona duygusal bir evllilik teklifi edemezsin çünkü soğuk bakar öyle şeylere, bu sadece misal, kendin ol, gerektiği gibi değil, istediğin gibi davran, sen diyorsan duygusal bir ilişkimiz var güzel bir yemekte teklif edebilirsin, veya bir sahilde, veya her zaman gittiğiniz bir yerde bile olabilir :) Şaşırt onu derim :)

Yanlız şunu söylemeliyim, bazı kızlar evlilik teklifini kalabalık yerlerde duymayı istemezler, yani belki bir çok kişinin önünde evlenme teklifi etmek romantik olabilir ama terste tepebilir, denemeye değer mi? Sevgilini sen daha iyi tanıyorsun. Utangaç ise sakın böyle bir şey yapmayı düşünme derim, çünkü genelde utangaç kızlar böyle şeyleri herkesin önünde duymaya utanıp ters tepki verebilirler.
Bursa'dasın sanırım. Mudanyaya getir. Beach clublarda havai fişek atıyorlar. 50 - 100 verirsin. Hava fişek attırırsın sonra da edersin bitti gitti :utangac1 Daha önce yıl dönümümüzde yaptırmıştım ben, oldukça hoş oluyor.
Yapma bekarlık sultanlıktır yapmaaa :).
Nere kadar bekar kalcaz :)
Bob_marley : Nere kadar bekar kalcaz :)

Ölenee kadarrr

--

İlla kararlıysan, bir dalış şirketi ile anlaş ve belli bir noktaya dışı hoş gözüken(olmadı crom kaplama) bir inci kabuğu yerleştirsinler. Tabi içinde yüzük olacak. Ertesi gün, evlenme teklifi yapacağın kız ile oraya dalış yap ve salaktan inci kabuğunu göster. Korkarsa sen git al onu ve orada aç. Yani çokmu cins oldu bilmiyorum ama en azından etkilenir yani.

Ama tavsiyem hiç öyle cebinden lüzumsuz para çıkarma, direk et bitsin. Masrafa ne gerek var yahuu :sinyal
Saol ben nasıl evlenme teklif edicegime karar verdim Rowall fikri hoşuma gitti video cekerek güzel bir filmin sonunda göstercem Rowall fikir için çok saol .
Some_one :
Bob_marley : Nere kadar bekar kalcaz :)

Ölenee kadarrr

--

İlla kararlıysan, bir dalış şirketi ile anlaş ve belli bir noktaya dışı hoş gözüken(olmadı crom kaplama) bir inci kabuğu yerleştirsinler. Tabi içinde yüzük olacak. Ertesi gün, evlenme teklifi yapacağın kız ile oraya dalış yap ve salaktan inci kabuğunu göster. Korkarsa sen git al onu ve orada aç. Yani çokmu cins oldu bilmiyorum ama en azından etkilenir yani.

Ama tavsiyem hiç öyle cebinden lüzumsuz para çıkarma, direk et bitsin. Masrafa ne gerek var yahuu :sinyal

Çılgın kaan
Evlenme teklifinden sonra tokat yemede :) şaka bir yana tabiki.İşin gücün ve herşeyin hazırsa kendini hazır hissediyorsan evlenen derim amaki herşeyi heves edip evlenmek istiyorsan sevgi bir yere kadar sürüyor ondan sonra artık hayatın cilvesini öğrendikden sonrada pişman olmayın.
Noluyor beyler : ) Biri bekarlık sultanlıktır diyo biri sevgi bir yere kadar diyo ben evlenme teklifi nasıl etcem diye başlık attım siz beni evlilikten sogutcaksınız :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.