Silindi
Evet evet işte ilham kaynağım bilocan.Kıza gidiyosun ve;

-Baby ! Go out me !

diyosun :D
Michaell : Evet evet işte ilham kaynağım bilocan.Kıza gidiyosun ve;

-Baby ! Go out me !

diyosun :D

- Hayır O Bir Aşk Meleği
- Hayır O Halkın Aşk Meleği
- O bir İlham Perisi
- O Halkın Karhamanı
- O hmm
- o Bir BiLocannnNn xD
------------------------------------------------------------
Alınma Sakın Bilocan :)
SorTie.toLqA : Kadınımsın de tamamdır

zuaha:kikirik:kikirik:kikirik:kikirik:kikirik:kikirik
Walla ben de biriyle çıkmaya başlayalı 1 hafta oluyor. Pazar günü sinemaya çağırdım. Gezdik Eğlendik. Akşam dönerken mesaj attım. Senden hoşlanıyorum diye. Şimdide çıkıyoruz ve günün hemen hemen 3 saati telefonda konuşarak geçiyor :)
Günün 26 saati çağrı atıyo napcam ben yav:D:D
Master
59.2997
Kız = Kontör Düşmanı xD
Slothere son noktayı koymuş. Kontörü geçtim birde şarj düşmanı. Ben liseden beri yatılı okuyordm. Şarj etmek bazen problem oluyordu. Bütün prizler filan dolu oluyordu. Ailem arıyacak telefon kapalı. Kapalı oluncada merak ediyorlar. Bütün arkadaşlarımı arıyorlardı.
Abi sorma bugün gittim kendime başka bir operatör ün hattını aldım sırf ucuza gelsin diye :=) 20 YTL de ona bayıldım :D
Silindi
Members
0.6
Sen Ben Var :muahaha

Bu Sarkıyı 5 Kere Dınle Cıkmıcagın Yoktur...

[youtube]51SLlwGTbrk[/youtube]
auahuah arkadaşın yazdığı yazı fecii

Neyin var

Kare as, sende ne var zauhuahzu :D:D:D:D:D
kızın hiç erkeğe çıkma ettiği görülmüş mü?
Çok zorlarsan bu bile olabiliyor, ama birkaç sne boyunca senden çok çok hoşanmasını sağlaman gerek :D
Neyse ama kısa yolu biraz onla iyi bir sohbet kurmak,
Bunu nasıl yapıcağınıblmem ama en kolay yolu, ona hoşşlandığını belli edicek şekilde baktıktan sonra,
"benimle çık!" veya "benimle çıkar mısın?" dışında herhangi bir yakınlaşma cümlesi kur,
Bunu "Birbirimizi daha yakından tanımaya ne dersin?" gibi cümleler kurma gerek yok,
Mesela en kolay yolu onunla basit bir iddia'ya gir kazanamassam sana McDonald's 'tan birşeyler ısmarlıyacağım de,
kaybedersen, aslında sen kazanırsın, kazanırsan bedava burger kazanırsın :D
Kısacası her türlü sen kazanırsın :D
Fredycim sonuç olarak sen bu kıza çıkma teklif ettinmi ? Etmediysen demir çubukla beraber evinin kapısına geliyorum.Arkada kız tavlama üzerine arşiv oluşmuş :>
benim hiç kız arkadaşım olmadı banada bi kız ayarlayın (kıskanır):(
Spawnsas'cım ayarlamayla felan olmaz o işler anca elaleme dötünü veren kızlar ayarlanır başkası tarafından.Aşkı istiyosan çalışacaksın ama şöyle bir durum var ben aşka inanmam.

Sonradan gelen edit: NI HA HA HA HA.( kötü adam gülüşü ).
Bak senin için aklıma şöle birşey geldi istersen sana şöle bi script yaza bilirim ( php script ) mesela kız siteye girer şimdi sorulara başlar vs vs vs vs güzel sözler ardından en sonda benimle çıkarmısın diye soru sorar evet veya hayır şıklarını seçer evet'i seçtiğinde direk txt'e gelir ve bende sana cevabı veririm... bence çok güzel bir jest olur :) bu konuyu düşün aklına yatarsa veya sistemi görmek istersen iletişime geç

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.