Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

sercan gelince bi event yaz .kizlacik diye arkadasa yardım et hehe :D

edit : son teklif ettiğim kız aynı sınıftayız olmaz demişti bu salaklığa bi açıklık getirebilirmisiniz :D
bende asla kendi sınfmdakilerle çıkmam :p
bacım olarak görrm :lol

şaka bi yana aynı sınftaki bi kzla çıkarsam ayrlnca hiç çekilmes olr okl:no
Amma atraksiyona girmişiniz senden hoşlanıyorum de bitsin :>
memoli : bende asla kendi sınfmdakilerle çıkmam :p
bacım olarak görrm :lol

şaka bi yana aynı sınftaki bi kzla çıkarsam ayrlnca hiç çekilmes olr okl:no
Walla sınıfımdan bir kişiye teklif ettim kız beni kardeşi olarak gördüğünü söyledi. Olaylar uzadı da uzadı. Lise hayatım yalan oldu ama son sene sınıfımdan bir kızla çıkıyordm. 2. senemiz bakalm. Şu ana kadarda hiç kavga etmedik gibi birşey. En azından o benim bütün dediklerimi yaptı.
Ben genelde içmesemde içmiş taklidi yapıp

" Benle çıksana "

gibi hayvani bir cümle kurarım..

Tabi, karşınızdaki kızın espiri anlayışı olmalı ve sizden az da olsa hoşlandığından emin olmalısınız.

" Ee hadi çıkalım bari "

de diyebilirsiniz :D

Şu an çıktığım kıza bunu demiştim.
Ayarı çok pis verdim galiba :D:D uykudan kaldırdı uyuyodum mis gibi msn'e gir konuşalım dedi :D:DBurak'ta uyutmuo bni:kufurbaz
Hacı ne çıkması ne diosun ya :D
Çıkmak yoktur sevmek ve karşılk almak vardır :p Seviyorum de Baktın kız olmaz ayaklarına yatıyor kapa dudaklarını elinle ama hayvan olma sus işareti yapcan ben sana seni seviyorum dedim karşılık ver demedim de dön git :D Ses tonu çok önemlidir söliim:p denendi onaylandı ;)
Bence kızın gönlü yoksa o anda tokat atar.
Lan doğan msn'e girmessen ben daha uyutmıcam seni:kufurbaz
Silindi
Members
0
Boşa kasıyosunuz abicim...

Bu zamana kadar kızların ne istediğini, nelerden hoşlandığını kesin olarak algılayabilmiş birisi var mı ? Birgün öyleler birgün böyle.

Ne kadar kassanızda %100'ü yok bu işin.Max çıkabileceğiniz oran %60 fln :D

Bir arkadaş script yaz demiş.Sphere henüz o kadar gelişmedi.
Hala muhabbeti yapıonuz çektim ayarı dediğim laf

samimiyetin b*kunu cıkaralım mı sasırdı ne diyon filan dedi yok klsın dedi ßu zannetmi$ qece ıhıh :D:D
Anlattım sonra tmm dedi :D:D
Yaw bende CIktım Ama CIkamak mı bilmiorum aynı sınıftayız ama kımse bilmior cıktıgımızı annesinin duymaması gerek fln filan Herkes Der yok öpcen mi yokbilmem Cart curt Seviosan adam gibi sevcen yeri geldiginde VErcen et ete deyecek ne prezarvatif fln palavra

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Cıkma teklıfı etmek içinde SEni Seviyorum benimle cıkarmısın gir gitsin konuya kabul etmesse neden fln die sor neden veremesse bilki dusunmenden hyr dedi sonra gzl sözlerle biraz Ayart sonra vur gitsin damgayı cıkar kesin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
fistandantilus Sende bi Yazmısın Bu marek hayattını yazmısın kardes okuyacam biyerlerimizi yirtıyoruz yaw Hiç ugrasma
Sen bildign gibi yap sen sen ol ama kendim ol diye laf war dogrumu yanlıs mı bilmiorum!!
-----------------------------------------------------
...:::
Fazla Yüz Vermek İstemiyosan Kıza Aynen Şu Şekil ; (Kabul Etmemesinden Korkuysan İşi Azcıkda Olsa Şakaya Alcan) Benimle Çıkarmısın Çıkmazmısın Çıkarsan Gel Kolarıma Çıkmasan Diktir Git xD
çıkmak kavramını daha tam bi tanımlayan bile yok nedir ki bu tam anlayamadım suana kadar cıktıgım kızların hiçbirine cıkma teklifi etmedım yakınlaşırım zaten bi elektrik oluşursa anlaşılıyor suanki cıktıgıma ilk günü öpmuşdum tabi ondan önce samimiyetimiz oldugun ama tanımadıgın birisine gidipde denersen sakat olabilir :D
Çıkmak İngilizce'den gelen bir kavram bkz. "Go Out"
Ama onlarda ne alaka bilmiyorum.Heralde evden dışarı çıkıp biriyle vakit geçirmek mesela biriyle sinemaya fln gitmek vs vs. genelde örnek cümleler bu şekildedir.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.