O zaman 5 ay sonra bi konuyu uplamayın...
not;Böylece konuyu da görmezsiniz değil mi??
mthN : Bence Fantazi Yap :)

Yani Gizemli kişi ol.

Örneğin Kız ile aynı okuldaysanız Hergün sırasına veya defterinin arasına bir gül,çikolata v.s şeyler bırak.

Bu kim diye merak etsin kız.

Daha Sonra Ne Yapıcağına Karar Veririz :)

Para yetmez bence hergün ayda bır kere falan koysak sonra seneye çıkarız ha nasıl ? :D
Bu konuyu çok araştırdın mı uplamak için?:O_o
eski postlara bakarken tesadüfen bu konuya girdim:p

hala çıkıyormusunuz:D
**Bilocan** : Çıkmak İngilizce'den gelen bir kavram bkz. "Go Out"
Ama onlarda ne alaka bilmiyorum.Heralde evden dışarı çıkıp biriyle vakit geçirmek mesela biriyle sinemaya fln gitmek vs vs. genelde örnek cümleler bu şekildedir.
Yok Hacı Abi Onlar Genellikle Dating Kavramını Kullanıolar.
Bulusma Yani ^^ ,))
arkadaşınla tanıştır sonra arkadaşın msj atsın bu cocuk snden hoşlanio fln diye sonra sinemaya davet et seni sefiorm fln akar ..
abi Eskiden kiz tavlama taktikleri die topic acmistim gitmis ama ben kisa bi ozetle aciklayim

Bir Adet Kiz Cikma Teklifi etmek uzere secilir . Okuzun Trene baktigi tarzin biraz daha kibarcasinda hayvansal bi goruntuyle gozden gecirilir. Velasim kizin yanina gidip - hey babe i like your dress ' denir . bunun uzerine gotu kalkip yonja facebook pozu gibi omuzunda problem olan amele omurga tarzinyla en ufak parmagininda dudagin sag alt kismina degme derecesi hesaplanilarak verdigi bakisin 3 bolu 9 unun kisilma acisinin verdigi hisle - they would look good at the end of my bed ' dedikten sonra kizin sana verdigi 5 parmak which means dikkatinizi cekerim burda yediginiz 5 parmaktan her bir parmagin bi anlami vardir for example hayvan okuz ayi dana vb gibi ... o tokatin verdigi etkiyle inmeyi binmeyi cikmayi almayi yomulmayi her sekilde anlamis olursunuz ... natinal geografi hayvanlar alemi saygilar xoxo
Bu ara bütün eski konular su yüzüne çıkıyor dejau mu yaşıyoruz ne ? :D
Taktikler bende saklı olsun =)

Boş bi vaktimde istediğiniz dersi verebilirim :D
BEN SANA DİYİM EN İYİSİ SENİ UZUN ZAMANDIR BEĞENİORUM BNMLE ÇIKARMISIN !!! YADA
Bİ ŞİİR OKU HEP İŞE YARA HER KIZ SEVER ŞİİRİ :D
DENE

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.