Earl : Spawnsas'cım ayarlamayla felan olmaz o işler anca elaleme dötünü veren kızlar ayarlanır başkası tarafından.Aşkı istiyosan çalışacaksın ama şöyle bir durum var ben aşka inanmam.

Sonradan gelen edit: NI HA HA HA HA.( kötü adam gülüşü ).

bana aşık oluyolar ben sevmiom ben seviyorum onlar aşık olmuyo hayata bak ya ?
Tamamen beyin gücü ile yapılacak birşey var.Aşk sevgi gibi duygulara kısa devre yaptırtmak.Ama yan etkileride var benim gibi olursun sonra :D
Earl : Fredycim sonuç olarak sen bu kıza çıkma teklif ettinmi ? Etmediysen demir çubukla beraber evinin kapısına geliyorum.Arkada kız tavlama üzerine arşiv oluşmuş :>

Oooo 1 haftadır cıkıoz :D:D
artık çıkma teklifi mi kaldı ya.

-fahriye benimle çıkar mısın?
+ay ne biliyim mahmut çıksam mı kii.

git tavrınla belli et abicim, bi yere çağır ne biliyim anlar yani salak değildir kızlar çakar her türlü durumu :d

ben sinemaya götürmüştüm bi kere mesela, 2 hafta sonra kız beni çağırmıştı skjdf
pardon... Nereye çağırmıştı :D _? bıla bıla..!!
bi daha sinemaya gidelim demişti onu diyorum
nereye çağırıcak :D
Silindi
Members
0
Kadınımsın!!!! Azuha
aynen memati tarzı kadınımsın :D
kadınımsın de, kadınını tersten gör, hatta kadınına göre dünyayı bile görebilirsin sdfh.
Slothere : Kız = Kontör Düşmanı xD

Gökberk öle sorunum yok.Bu sefer kntr düşmanı bnm :D Kız yolluyo msjlaşıoz zuaha :D:D
Spawnsas :
Earl : Spawnsas'cım ayarlamayla felan olmaz o işler anca elaleme dötünü veren kızlar ayarlanır başkası tarafından.Aşkı istiyosan çalışacaksın ama şöyle bir durum var ben aşka inanmam.

Sonradan gelen edit: NI HA HA HA HA.( kötü adam gülüşü ).

bana aşık oluyolar ben sevmiom ben seviyorum onlar aşık olmuyo hayata bak ya ?

sana aşığım denmez,
Hoşlanıyom denir ama kızlara biliyon?
Sevmek deme kızlara, hoşlanmak de,
yine aynı şey aslında onu bunlarda biliyor Ama nazlı bu kızlar...
Valla kıza bişi teklif edicem ve kız beni red etcek :) hiç sanmıom o kızın orda öyle bi döverim ki annesi tanıyamaz :(
kıza ne gerek var sanki hayat onla geççek

HAYAT BOŞ POMPALA COŞ!!!! :D:D:
Okulun En Güzel Kızı Bana Çıkma Teklifi Ettiğimde Boyun Kısa Dedi Gülüp Geçtim 1 hafta sonra egldi özür diledi çıkma teklifi etti :P
yaa sevgılım yok lıbıdom yuksek konusmayın sole seylerı aaa olan var olmıyan var dımı :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.