brit bankın 100 yıl sonraki hali şehir terk edilmiş :D

axis 2.0.2de nasıl static yapılır bi yardım eli plesae multool bana dayanamadı :D

Frezzle static dior bi şey olmuyor :D
Aos olan birisi statics0 staidx0 dosyalarını atsın sorunun çözülür.
zaten yedeği warda axis saçmalıyo :D
İsterse 5000 tane yedeğin olsun hepsinde aynı hatayı alırsın.Sorun senin mul dosyalarındaki patchlardan kaynaklanıyor.Yanılmıyorsam Ml kullanıyorsun.Eğer Aos kullanıyorsan sorun yaptığın pacht sayısında.
tedbunndy
Aos olan birisi statics0 staidx0 dosyalarını atsın sorunun çözülür.

ne alakası var ml nin olsa aos sittir mi çeker diyorsun :p
Denersen alakasını anlarsın.
Hehe İlahi Ted Çok Güldüm Ya :) peki Öyleyse Sen Xxxx Uo Shard ını Açtın Dosyaların Aosdan Ve Uzantıları Xxx deil de Mul Yaptın (xx Yapsanda Farketmeze Gerçi Herneyse) Benim Uo Sürümüm de Ml Neden Girebiliyorum Xxx Adlı Serverine ?? Bi Düşün O dediklerini Yıllarca Denedim :)
Sen adamın derdini anladınmıda konuşuyorsun.Orada bulunan ağaçları kendisi koymadı.Static tuşuna bastığında harita birbirine giriyor.Bunlarda Ml'de yapılan yanlış pachtlardan kaynaklanıyor.Sen hayatında axis kullandınmı.Sorunun ne olduğunu anlamadan atıp tutmak kolay tabi.
Administraktor : Hehe İlahi Ted Çok Güldüm Ya :) peki Öyleyse Sen Xxxx Uo Shard ını Açtın Dosyaların Aosdan Ve Uzantıları Xxx deil de Mul Yaptın (xx Yapsanda Farketmeze Gerçi Herneyse) Benim Uo Sürümüm de Ml Neden Girebiliyorum Xxx Adlı Serverine ?? Bi Düşün O dediklerini Yıllarca Denedim :)

sana galiba tedbunny anlatamadı.Tedbunny sende yanlış biliyorsun;

Uo Ml'nin map0.mul dosyası arızalı,bazı regionlar birbirine girmiş.Ama Aos'ta bu sorun yok.Eğer arkadaşımız map0.mul dosyasını degiştirirse sorun olmaz.Ama statics0.mul staidx0.mul'u degiştirirse yine aynı sorunla karşılaşır.../Bilginize
tedbunndy : Sen adamın derdini anladınmıda konuşuyorsun.Orada bulunan ağaçları kendisi koymadı.Static tuşuna bastığında harita birbirine giriyor.Bunlarda Ml'de yapılan yanlış pachtlardan kaynaklanıyor.Sen hayatında axis kullandınmı.Sorunun ne olduğunu anlamadan atıp tutmak kolay tabi.

mühaha. Ben ml dosyalarıyla baştan world oluşturmuştum.
Xantier sende hep -muştum -miştim daha göremiyoruz (:
DC-Game : Xantier sende hep -muştum -miştim daha göremiyoruz (:

Senin için rahat olsun o yapar.Önce aldı iki odun parçası onları birbirine sürttü ateş çıkarttı.Sonra o ateşi aldı büktü,kıvırdı bişeye benzetemedi.Sonra bi avuç su aldı.Onu büktü yamulttu içine etti.Yani Avatar diye bişeye başladı.Ama nolduysa oda bişeye benzemedi.

Şimdi Xantier gelelim sana.Öncelikle sana bir soru sorarak başlıcam.Bu Id senin mi yoksa abinin falan Id'siyle giriyorsun?Veya sende miyopluk sorunu falan mı var?Bu miyopluğa bağlı olarak sende okuma problemi mi var?Evladım bu sefer beni iyi dinle.Ben ne demişim yukarıda. -Kurduğun Ml'de pacht yanlışı varsa sorunun bundan kaynaklanıyor.Sen bu cümleden ne anlıyorsun.Dur sen beynini yorma.Yorsanda anlayamıyacağın için ben açıklıyım.Bu cümle Ml'le build yapılmaz anlamına gelmiyor.Sadece Ultima'yı kurarken yaptığın pachttan kaynaklanan bi sorun olduğunu söylüyorum.İnşallah bu sefer anladığını umuyorum.Allah'ım sana geliyorum:D
AOS map0.mul u birisi bana çekebilirmi ??
görmeyin zaten. Gördüğünüzde elime pek bişey geçmemişti o zamanlar.
Xantier :
görmeyin zaten. Gördüğünüzde elime pek bişey geçmemişti o zamanlar.

Kısacası senin hiç bir iş yaptıgın yok ve ben daha iyi yapmıştım etmiştim diye kendini avutuyor,bizleri kandırmaya çalışıyorsun.Madem yapmıştın delikanlı gibi aç bir tane topic koy,bakalım...

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.