Novice
-0.500001
Some_one :
Xantier :
DC-Game : Xantier sende hep -muştum -miştim daha göremiyoruz (:
görmeyin zaten. Gördüğünüzde elime pek bişey geçmemişti o zamanlar.

Kısacası senin hiç bir iş yaptıgın yok ve ben daha iyi yapmıştım etmiştim diye kendini avutuyor,bizleri kandırmaya çalışıyorsun.Madem yapmıştın delikanlı gibi aç bir tane topic koy,bakalım...

+1
resime baktımda aslında çok güzel bir rp çıkar. blackthornların büyücü kötü büyücüsü tüm sossariayı lanetledi ve heryer ormana dönmeye başladı :D nası ama saçma biraz demi
Override : resime baktımda aslında çok güzel bir rp çıkar. blackthornların büyücü kötü büyücüsü tüm sossariayı lanetledi ve heryer ormana dönmeye başladı :D nası ama saçma biraz demi

Öyle degilde,Lord British ve Lord Blackthorne'nin savaşı britainyayı yok etti. ''' :) Daha iyi olur
lord britishin kimyasal silahlar kullanması sonucu sosaria küresel ısınmanın eşiginde buldu kendini ve 1 yıl içinde biolojik zararlar gördü. bunun üzeri çarşı grubu '' çarşı britishe karşı '' ayaklanmasını çıkardı ve britishin ebesn **** :D daha snrada dnya yalnızlıga terkedildi uzaylılar bütün canlıları başka gezegenlere pompaladı.

muhabet bak ak :D

bu arada aynen xantierde laf cok iş yokk işş :D

//lucretius

daha dikkatli.

Bu konu Lucretius tarafından düzenlendi(2008-11-28 15:27, 15 yıl önce)
beyler xantier'in yaptıklarını tartışmaya gerek yok. biraz çok dile getiriyo fakat önemli olan o değil. şuan kullandığınız bazı yarışma sistemleri onun elinden çıkmış olabilir ve siz bunu bilmeden böle laflar ediyosunuzdur. O yüzden fazla kurcalamayın.
:D tartışma mekanı oldu :D yokmu aos map0.mul u çeken ???
saol + aldın benden
+ vermene gerek yoktu.Ama yinede sagolasın.
Gencler Bana UO AOSun Static0.mul İle Staidx0.mul LAzım Acil Allahını Seven Varsa UPload Etsın Eklesın [email protected]

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.