Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

hormonlu bitkilerde devrim:)
Silikonlu memelerde çığır xD
karpuz olmasın o:D
Yok ben ilk baktığımda resim göremedim.Heralde dedim laf sallamaca.Hem o karpuzlar bir çok pahalı iki yıllar önce yapıldı :D Daha yemek nasip olmadı olacağınıda sanmıyorum.Çünkü müsriflik.Normal bir karpuzdan farkı yok. Yapılışıda şu şekilde karpuzu ufakken cam kavonoza koyuyorlar büyüdükçe onun şeklini alıyor.
harbi o ne bicim karpuz yav :)
ehueuheuheuhe ilginç gerçekten
japonlarda napıcaklarını şaşırdı.
yakında g**lerine tribün motoruda takarlar sırf eğlenti olsun diye :)
hormonlu değil bunlar arkada$lar, küpün içinde yeti$tiriyorlar, hem ta$irken hemde yerken kolaylik sağliyor.
+1 hormonla değil zekayla yapılmış şeyler bunlr :)
Hormon mu?İyi de genlerle oynamak ne zamandan beri hormon oldu?
Ayrıca hormon dediğiniz şey nedir biliyo mıusunuz?
Ali Ağa'nın bahçeyi sürerken kutunun üstündeki "lütfen her 1 litre su için 1mg kullanın" yazan yazısyı okumaması veya ilkokul diploması dahi olmadığı için sonucunda normalden daha sağlıklı olacağı halde sağlıksız bir grup meyvenin oluşmasından oluşmaktadır.
Genlerle oynamak evet tehlikelidir ama her bir karpuzu tek tek tartacağına eşit kütle vehacimde taşıması kolay ve düzgün hacimli bir karpuz için oldukça kullanışllı birşey ama maliyeti az değildir onların :)

Not; Yabancı bilimadamları DNA ile oynar Türk bilim adamlar küp takar :P
Yakinda elmayida beşgen yaparlar.
Silindi
Members
-3
kanımca tam süper :)
Kısaca karpuz rlz derim hele bu yaz sıcaklarında alacam sop soguk cıvıl cıvıl karpuzu ohhh canım cektı sımdı ıyıce :yes

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.