:D:D
Gödrüğüm kadarı ile donunu kaptırmış :D
Hakkın rahmetine kavuşmuştur :D
Hastahane'de sırıtıyordur.. :D
Ya allahım gülmekten yıkıldım yahu nerden aklına gelmiş o anda foto çekmek:D hadi çekti diyelim kamera kırılmamışmı ? Ben o durumda bırak foto çekmeyi kelime-i şahadet getirirdim :D
Paçalı don giymiş bu arada :D
Mohikan kardeşim ben elhamdülillah müslümanım allahım da var kitabımda var . Başkalarının inançlarını sorgulamakda sana düşmez. Bknz:Bir müslümana kafir diyen , müslüman olamaz.
@IlkMohikan

Çok hatalı bir tavır olmuş.Önemli olan hataları tekrarlamamaya çalışmak.Çok afedersiniz ama bir insanın İman'ını yargılamak biz kıçı boklu kullara düşmez.
Örnek verebilirmisin merak ettim.
Bence Fotomontaj
Silindi
Members
0
Adam umrumda değilde o boğa o kiloyla orada kafasını gözünü patlatmadan kendini toparliyabilmişmi onu merak ettim asıl boğaya ne oldu acaba adama ne olduğu belli ya öldü ya yaralandı yada sakat kaldı ama boğa o durumda ölmüş olabilir
auehuahe :)
Anam yazik günah olan bogaya olmus baksana ayaklari bile bagli yazik günah olmustur hayvan cagiz orda niye duruyorki insan git en uzaktan zoomla cek fotonu halla halla girmissin en dibe
Members
-2.9
zuhauha :) koptum bizim arkadaşa benzior:D
Vallaha o anda ben olacaktım bılemem kalabalıgın ıcıne " allah allah " diye bagıra bagıra gırerdım o zaman belkı pesımı bırakır başkalarına dalar :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.