Bugün idefixe.com dan 185 ytl lik kitap alışverişi yaptım. Kitapların isimleri şunlar:

1- Elmas Taht Elenium 1. Kitap
2- Yakut Şövalye Elenium 2. Kitap
3- Safir Gül Elenium 3. Kitap
4- Anayurt - Kara Elf Üçlemesi 1. Kitap
5- Sürgün - Kara Elf Üçlemesi 2. Kitap
6- Göç - Kara Elf Üçlemesi 3. Kitap
7- Yüzüklerin Efendisi (Ciltli) Tek Cilt / Özel Basım
8- Korkak ve Canavar Perg Efsaneleri 1
9- Merderan'ın Sırrı Perg Efsaneleri 2
10- Bataklık Ülke Perg Efsaneleri 3. Kitap
11- Tanrıların Alfabesi Perg Efsaneleri IV
12- Türklerin Uzaylılarla Randevusu
13- Hobbit
14- Silmarillion

Sizce iyi mi yaptım, yoksa bu kadar kitaba 185 lira vererek ... yaptım? ... yı siz doldurabilirsiniz.
Onun kararını kendin verebilirsin. Ben şahsen bu tür kitaplara hayatta para vermem fakat sen hoşlanıyor olabilirsin ve bu yüzden bunlara bu kadar para harcamanda normal.
ben okumayı sevmem genelde ama okuduğum şeye göre değişir aksiyon severim heyecan macera yoksa paiii ama zevkin farklı bn mesela harry poterin kitaplarını severek okurum last hope diye bi kitap vardı aşk ile ilgiliydi ama çok sevmiştim :D değişio işte sewiyosan bnları okuycak zamanın varsa iyi yapmısın
güzel kitaplar.iyi tercih yapmışsın.
@Marlock

Ne diyorsun :) Ben Harry Potter Serisini kaç kere hatmettim :D
aa Hobbiti bende istiyodum yaa

Sen burdakilerin hangisini aldın ?

https://www.ideefixe.com/vitrin/aramasonuc.asp?Shop=1&aranan_yer=0&Page=1&SearchTerm=hobbit&SearchTerm%3ASelectedValue=

Bu konu Writing tarafından düzenlendi(2008-12-05 15:22, 15 yıl önce)
Yüzük kapaklı olanı almışım.
Thomas Brezina kitaplarına bayılırım korku-dehşet türü (:
Stephen King ve Agatha Christine kitaplarını da severim.
keşke bende kitap okumayı sevebilsem :D
şu ana kadar okduuğum kitaplarin en iyisi Aldatan Kadınlar adlı kitap dı süper bi kitap çıkarana tam teşekkürlü email bile atmıştım :)
Kişilerin zevklerine gore değişir.

Not:Zevkler ve Renkler tartışılmaz :D
Bence paranı böyle bir şeye harcadıysan seni takdir ediyorum ve en içten kutluyorum.Okuyarak adam olunur ve genel kültür sahibi olursun.Hemde konuşmanı çok iyi aksanlar katarak düzenleyebilirsin.Bence iyi yaptın
Biraz fazla vermişsin bence bilmiyorum o tür fantezi kitaplarini bende çok sever ve okurum ama kadar parada vermem.
Some_one : Bence paranı böyle bir şeye harcadıysan seni takdir ediyorum ve en içten kutluyorum.Okuyarak adam olunur ve genel kültür sahibi olursun.Hemde konuşmanı çok iyi aksanlar katarak düzenleyebilirsin.Bence iyi yaptın

Saol. Orta okulda ki Türkçe öğretmenim olmasa kitap okuma alışkanlığım olmazdı :)

Not: Öğretmeni pek sevmezdim ;-)
benim abim arada alıp getiriyor da nerden getiriyor bilmiyorum kendisi de okurda +16 dan aşağı kitap okumaz :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.