Sizce ciddi iliski iyi biseymi

yani demek istedigim sonunun gelcegini bildiginiz halde 16 yasdan 25 yasa kadar ciddi iliski yasama zaman kaybimidir sizce

asik oluyorsunuz iste sonunda buldum diosunuz sonra bi gun bitio gecenin 12 si sarhos kiza yalvarip bana geri don diosunuz
%80 i donmuyor sonra 3 4 ay bunalima girip baska kizi buluosunuz .. ayni seyleri gene yasayip bigun bitio gene gecenin 12 si kiza geri don die yalvariosunuz ...

Onun yerine kizlarla cikip 2 hafta takilip ayrilma dahami mantikli sizce taki 25 26 yasina girene kadar ?

Onun yerine kizlarla cikip 2 hafta takilip ayrilma dahami mantikli sizce taki 25 26 yasina girene kadar ?

Yakışmaz.

Onlar yapıyor mu ?

Evet alasını.

Ama bizlere yakışmaz.
Eğer gerçekten seviyorsan 15 yaşında dahi ilişkiye başlayıp evlilikle sonuçlandırabilirsin. Bu tamamen insanların o anki psikolojisiine bağlı bana göre. Herhangi bir kızdan sıkılmak ilginç geliyor bana. Sıkılmak yerine bilmediğin birşeyi öğrenerek soğumak desek daha mantıklı. Aşka kapılıp rezil olanları anlayamıyorum. Sana tavsiyem eğer bir kız her yönüyle sana uyuyorsa onunla birlikte olmaya hayatın boyunca devam et. Ama sonunda ayrılık kesinse hiç başlamamanı tavsiye ederim. Ne sen üzülürsün nede kız..
Evlenene kadar bi cok iliskiden tecrube edinip sonunla evlendigin insanla daha esin dusunurken sen onun isteklerini ihtiyaclarini anlamak

gencliginde gezmek dolasmak kizllarla evlenince biz yaptik yapacagimizi deyip artik gozumuzun disarda olmamasi

ciddi iliski olunca her kizla 1 yil 2 yil iliski yasayip evlendiginde sadece 4 tane kizla cikmisin .. yasayamadik gencligimizi demek ...

bazilari dusunuo kendini o ozel insana saklama ...

garip bisey ...
ya ben dayanamıyorum bi kıza 1 aydan çok bende mi sorun bilmiyorum ama hep onla ilgilenmek fln tabiki lazım ama 1 aydan sonrası bana zulüm .:)
Ciddiyet her alanda iyidir.
bnm arkdsm var 15 yşaında tanıştılar 23 yasındalar nişanlandılar ... ve su an evliler gayette mutlular ben bunu dısardanda olsa hissettim ve öle birini buldum fkt bitti sebebsiz yaşiyan biri gibi hissediorm kendimi ;(
Xlore :

Yakışmaz.

Onlar yapıyor mu ?

Evet alasını.

Ama bizlere yakışmaz.

+1 de benden

bencede bize yakışmaz :)
Şimdi olaya şu yönden ele alırsak, kendini yükseklerde gören bay ve bayanlar zaten bunu yapar. Kısacası zengin, şehirli erkek ve kızlar diyelim. Bunlar sevgiye kısacası pek bakmaz. Karşımda ki yakışıklı veya güzel olsun, etrafta ki kişiler bana baksın ve egomu tatmin edeyim fikrindedirler. Ama bazı genç ve aşıklar var ki 6-7 yıllık çıkmış veya sevgili olmalarına rağmen ayrılmıyorlar ve sonunda evleniyorlar. Bu kişiler tek kıza bağımlı kalan, etrafında kileri pek takmayan kişiler. Kısacası ben onun için ölürüm bile diyenler. Biz bunlara gerçek aşk diyoruz kısacası... Umarım birşeyler anlatabilmişimdir :asik2

@Basic

Sen 2. kategoriye giriyorsun. Kısacası bağımlı :p
bazilari vardır cıkmak için cıkar böle düşünüo arkadaşımız +2 oldu =) :D
Kızlar acımasız oluyor ayrılmalarının en büyük bahanesi eskiden çıktıkları xxx kişileri unutamadıklarıdır. Oysaki eskiden hiç kimseyi sevmemişlerdir ve o xxx kişiyede aynı bahaneyi söyleyip ayrılırlar vs... Ama yaş önemli değil bir gün uzun süreli bir ilişki elbet herkes yaşar. Ama çıkıp ayrılma mantığı tamamen yanlış gidene güle güle der yoluma devam ederim.
Açıkcası ardıl abinin dediği gibi giden gittikten sonra dönüpde gel demem :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.