Acemi Yazarlık Deneyi Değil aslında bir sabah uyanırsın ne yapıcağını düşünürsün etrafında kimse olmaz öyle bir günde Okulumu düşündüm son şansımdı ve sınavlara girmiştim peki veremezsem napıcaktım açık lise vardı fakat onu düşünemiyordum bile ilk senemi hiç yüzünden harcamıştım devamsızlıkla sınfıta kalıp lise 1 den 5 tane ders bırakmıştım lise 2 yi tekrar okuduk 5 dersi bi türlü veremedim bütün sayısal derslerim yetmezmiş gibi edebiyat eklenmezmi ne yapıcağımı bilmez hale geldim artık okul Yoktu Benim için ne yapıcaktım hayalim burdan Amerika ya gidip daha güzel bir yaşam kurmaktı olmadı şimdi müdür rüşvet yerse geçicem öteki türlü hiçbir şansım kalmadı alıcam elime tasdiknameyi Okulun değerini bilemedim gerçi bunu okuyan gülücektir ama o kadar çıkmazdayımki okulumu bile özledim ne yapıcaktım hayatımın geri kalanında ne ile uğraşıcaktım lise mevzunu bile olamamıştım tek ümidim müdür ün rüşvet yemesiydi elden başka hiçbirşey gelmiyor biraz geçde akıllansam akıllandım sizleride bu hikayemle üzmek istemiorum öyle paylaşmak istedim Teşekkürler Okuduğunuz için sizleri seviyorum u-s Halkı

Bu konu CrazyDream tarafından düzenlendi(2007-09-12 15:03, 16 yıl önce)
aman hocam oku. Okumak dünyanın en güzel işi bence
Gece okulu dıe bısey baslamıs Bu kalanlar ıcın dıplomayı almak daha kolaymıs dıe duydum arastır istersen :o_O

Bu konu Zerox tarafından düzenlendi(2007-09-10 16:40, 16 yıl önce)
3 e geçtim evi aradılar sorumlu geçmişim :D
Verebilecek zekaya sahipsin bu sene 3 tanesini verirsen sene 2 tamamdır işte

kolay gelsin ;)
ben okuyup bir an önce burdan ayrılmaya bakıyorum ne diyorsun?? :D
Aynen Okul bitsin bende çıkıcam buralardan =)
Altuu abim çalış yeterki çalış benim gibi olma

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.