bu soruyu einstein 24 saate yakın bir zamanda çözmüş
soru şöyle:
orda bulunan topu her kareden geçecek çapraz gitmek yok en sonunda bulunduğu yere geri gelecek ve de her kareden yanlızca bir kere geçilebilir. oldukça zor ben günlerdir uğraşıyorum çözemedim umarım sizler çözersiniz

aLıntı
Maalesef bu sorunun cevabı bulunmuyor yada ben öyle biliyorum bu bir dergide ödüllü soru olarak yayımlanmıştı fakat cevabı degiye gönderebilen hiç kimse olmamıştı ;)
Deniyorum deniyorum tek kare kalıyor xD
yoruldum denemekten :(
Arkadaşlar sadece 5 dkk urastım bu kadar İlerleye bildim bunu Einstein Denilen dahi çözdüyse eminimki Bİraz Ugrasma Sonnda Sizde çöze bilirsinz

Bitirnce Resmin linkini koyacam..Sadece 1 tane Kutu kalıor onuda Şimdi yapacam :D

Biraz Fizik Kurallarına aykırı Diyim Yane nasıl anlatcamı bilemioum ama kareler 5x5 Oldukundan 25 tane oluor ki buda Tam gidebilecekiniz bir say deil eğer 26 olsa -1 olcak 25 bu sefer hepsini bir birine eşlersinz ama 25 -1 24 Oluor ve hepsinden gecemiorsunz 1 tane kör nokta kalıor İmkansız gibi ama biraz urasn cözersinz
Einstein a tebriklerimi sunarı yaptığı cevap sorunun çözülemiceği galiba :):):):):):)

Çözdüğümü sanıyordum ama çözmemişim biriki oynama yapıcam çözdüm galiba :)
17'den 18'e geçerken çapraz geçmişsin.
wöh bune ya hep 1 kare kalı
Bu sorunun bu haliyle çözülmesi olanaksız. Einstein , 24 saat fln bunlarda palavra.
:) çözümcem gibi gelmişti ama 1 kare kalıyo biraz urastım sorna basım arıdı :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.