11 Eylul olaylarinda ikiz kulelere carpan ucaklardan birinin
ucus numarasi Q33 NY imis.

Simdi bir word belgesi aciyorsunuz tertemiz, bu rakam ve harften
olusan ucus numarasini kopyalıyorsunuz.
Daha sonra bu yaziyi karakter buyuklugunu 72 (en buyuk)
yapiyorsunuz.
Yazi karakterini de "Wingdins" olarak ayarliyorsunuz.

Uygulayın Ve Yorumunuzu Yazın
İkiz kulelere çarpan ilk uçağın uçuş numarası 11&裟di.İkinci uçağın ise 77.
Ee ne oldu peki ??
Hee bana bi ark demişti denedim oldugu su ısrail işareti ikiz kuleler işareti ucak ısareti !
Bunu ballının birisi bulmuş.Tahminimce şu şekilde işlemiştir.Bir metini okurken yanlışlıkla yazı tipini değiştirmiştir.Orda bi bakmıştır ki uçak resmi var, kuru kafa var vs vs. Sonra ordan uçak resmini almış kule resmine benzer şeyleri almış ortaya istediği şekli çıkartınca bunu arial yazı tipine çevirip gerçekte ne olduğunu anlamıştır.Sonra geriye tek bir şey kaldı oda ucak uçuş numarasını sallamak.

Dediğim gibi ilk uçağın kalkış numarası 11 ikincisinin de 77 dir.

Ben daha güzel birşey uydurdum bakınız... Benim teorime göre uçak uçuş numarası budur :D

QF55ANU

Yoq Ya Bu KAdar RastLAntı oLAbilirMi Ya
Baba bahsettiğin uçakların uçuş numaraları bunlar değil. 11 ve 77'di.Zekinin birisi uydurdu işte bunları.Bir zamanlar coca cola yı alıp ters çeviriyordun sonra bakıyordun ki arapça Tövbe Haşa Allah yok, Muhammed yok yazıyormuş hikayelerini ne çabuk unuttunuz.Ayrıca artık yıllanmış konuları bulup gündeme getirmenin ne amacı var?
Karde$ Amacım yıLLanmış KonuLarı Gündeme Tasımak fLn DegiL NetTte TaKıLıyodum BöLE Bisey Gordum UyguLadım Hosuma Gitti PayLA$maq İsTEdim $en Bunu Neden Uzattıy$an.
Bizim insanların milliyetçi ve dini duygularını istismar etmekten kolay hiçbir şey yok.
Aynen katılıyorum,zamanında yakın tarihimizde bu olayları çok gördük.Şeyh sait isyanı,Menemen olayı vs.Sırf bu din konularının sacma nedenlerle istismar edilmesinden dolayı çok büyük her yönden ( toprak vs. ) kayıp verdik.
En büyük örneği sivas olayları..
Ayrıca Musul'un alınaması vs. tüm bu din konularından dolayı meydana geldi.Bir kişi çıkıyor Din elden gidiyor !

- Hönk !?! Din elden gidiyormuş,hadi savaşa.:sikkin
@|EL-Kaide|

Eleman senin teori daha iyi be =) zafer işareti var ne iyi :) ama şunuda unutmayın siyasetçilerin lafına göre.. yani doğru olanda bu America o kuleleri zaten yenilicekmiş ve kendi yıktırmış.. kaldıkı Israil bayrağı ile alakası yok Israil zaten America yanlısı bir devlet ona böyle bişi yapmaya ne d*t yeter nedeyapmak ister.. Maksat savaş bahanesi

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.