Arkadaşlar eski uo'culardan kimler kaldı :)
Adept
4.3
Kimse. :)
Herkes gitti Hakan :)
hepsini gömdük : S
Geçen gece hepsini öldürdüm.
Britain köprüde savaşmak için anlaştılar. Lord Neran ve loncası için ölüm kalım savaşıydı aslında. Lord Neran anlaşmıştı ancak eski gücü yerinde değildi. Lord Noxier bunu bildiği için ısrarla hatırlatıyordu bu savaşı ezeli rakibi Neran'a. Elçilerden birisinin getirdiği mektup Neran'ı kızdırmıştı. Lord Tymaron ve Lord KeLL kendilerini britanya şarabına vurmuştu. Vebruer ise balıkçılık yapmaya devam ediyor, geçimini sağlamaya çalışıyordu. Gemisine saldıran ejderhayı güçlükle engellemişti. Eski güçler yoktu artık. Devran dönüyor, güçler kaybediliyordu.

Savaşa sadece iki gece kalmış olması ve hiç okçu olmaması endişelendirmişti Britain halkını. Genç nesiller savaşla ilgilenmek yerine, şehri terk etmeye başlamışlardı. Neran kararını vermişti. Ne olursa olsun, o savaşa katılmalıydı. Önce Tymaron ve KeLL'i bulmalıydı. Daha sonra ise diğer savaşçıları... Kılıcını alıp, düştü yola. Neran'ı gören halk, şaşkındı. İnsanlar onu saygıyla selamlıyorlar, içten içe bu savaşın bir gün biteceğine inanıyorlardı.

Yeteri kadar yiyecek ve içecek stoğu yapmak üzere Vebruer'in yanına gitmişti Neran. KeLL ve Tymaron bu sırada okçuluğu öğrenmeye başlamış, hatta demir zırhları delebilmek için ateş topu oklar yapıyorlardı. İki gün sonra olabildiğince hazır duruma gelmişlerdi.

Britain köprüde bekleyen gözcülerden birisi, tüm gücüyle bağırıyordu. "Yaklaşıyorlar!"...

Lord Qnd ve Lord Noxier Britain köprüye ayak bastığında, Oklar hazır durumdaydı. Bir anda ortalık harabe alanına dönüşmüştü, Kan kokusu, kılıç sesleri...

Neran tam yenildi derken arkadan bir ses duyuldu... "Kal Vas Flam"... Bu büyücü Lucretius'un sesiydi. Öleceğini bile bile gelmişti...
Expert
34.0001
ahaha herkes savaşıyo biz şarabın dibine vuruyoruz. sevdim bunu eline sağlık :)
Buranın tek ayaşları biziz -.-' Vur kadehi ustam bu gecede sarhoşuz :D
Gece gece nerden estiyse yazdım öyle :yes
@Vebruer
+1 :D eskiyi hatırladım bi anda :)
Neophyte
-1.7
https://www.youtube.com/watch?v=VglS-VC6rhY

edit: [youtube] yemedi[/youtube]
Adept
4.3
Ahah. Cok ilginc olmus, Veb.

... iki satirlik adamlari musallat ettik ömrümüze, bundandir böyle dibe vurusumuz.

... artik söndürmüsüz feneri salas bir balikcida.
David imzanda ki serverın yeni tasarımı bana dipsizkuyu'yu hatırlattı -.-'
hehe :) Ardil dikkat et kendine.
Ben niye kendime dikkat ediyorum yahu asıl siz dikkat edin burada yetki bende arkadaşım :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.