Arkdaşlar Evde Hapis oynunda baya ilerledim son bi kağıt kldı bulamadım denemek isteyen denesin:D
https://www.extremoyun.com/oyunoyna.asp?Gid=141&CId=3
Hadi Görim Sizleri:D
bu sitedeki oyunlar baya güzel
ne zor oyunmuş ama müzik falan hoşuma gitti:)r1 midir nedir yaptım

1 ve 2ci kartları buldum kapıları açmaya çalışıyorum olmuyor her yere baktım ya :(

Bu konu Spawnsas tarafından düzenlendi(2008-01-31 15:52, 16 yıl önce)
s-c-a-p-e yazıyo bu ne bide o kilitli kapının şifre ne
Cok Zor R2 de kaldim

Tablonun Şifresi Ne ?
e harfinide bul tam olsun Escape =)
R0 R1 R2 kartları topladım bide o yazının ilk 3 şeyini topladım

şöle bişey yazıyo ama anlamadım inglizce yok

What is going On? ... I am going in to the same room

There must be some way of getting through it
Spawnsas

2 . odaya girebildim fak at tokladim eşalari 2 tane tamamladim geri kalanini nasil yapcaz ?
at ne yaw XS

bu arada başladığımız yerde bi müzikli bişi varya basınca ses çıkıo o ne anlamadım Xs
Buldum Kare Kutuyu tamamlayin geçin 2 . odaya ilk kapda dermircik var cekin onun ustune kareyi kapiya tiklayin kapi açilsin.
Bakın Anlatıorum >>Yerdeki Kağıdı Alın Sonra Radyonun Altındaki En Alttaki Çekmeceden Kartı alınz Kalöriferin Üstündeki Kutu Parçasını Alınız AÇık Olan Odaya Girin Ve Ordaki Ceketin Cebindeki Kağıdı Alınız Yine Kalöriferin Üstündeki Kutu Parçasını Alınız Sonra Şömideki Kutu Parçasını Alınız Telefonun Ordaki Kutu Parçasını Alınız Ve küpünüz Tamamlancak sonra Kanepedenin Altındkai Minderin ordaki Kartı Alınız Sonra Küpü Kapının Ordaki Yuwaya Sokunz Girdikden Sonra Çekmecenin En alt Gözündeki Dosyayı Alınınz Masanın Altındaki Kağıt Parçasını alınız Kitaplıkdaki Kitapların Birinde Bi Kart War Onuda Alınız Ve Dosyda Saat 6.00 Yazdığı için Saati 6 ya getiriniz Ve Yapınca Orda Bi Kutu Cıkacak Onu Alınız Ve Lambanının ORdaki KArtı ALınız Sonra Yeni Küpü Kapınnı Ordaki Yuwaya Sokunuz Snra Dier Odaya Giriniz Odayı Ters Olarak Göreceksiniz Yerde Kağıt Görceksiniz Onu alınız Sonra Üstünde
S-C-A-P-E Yazior Bunu Telefondaki Harflerin Bulunduğu Sayılara Göre Tasarlarsak 7-2-2-7-3 Oluyor Ve İlk Başladığımız Odaya Dönüp Ordaki Resme Tıklıyoruz Kasa Açılıyor ve 7-2-2-7-3 Şifresini girip Çıkan Küpü Alıyoruz Sonra Ters Oda Düzeliyor Ztn Yastığın Altından Kart Alıyoruz Yatağın Yanıdaki Kücüq Dolapdan Kücüq Kağıt Alıoruz Sonra Büyüq Dolapın Alt Tarafına Tıklıoruz ORda Bi Yuwa War Küpü Oraya Koyuyoruz Sonra Dolapın İçine Girioruz VEee Mutfak cıkıo:D Tabikide Bitmioo :D Sonra AÇık Bi dolap KApısı War Onu Kapatioruz Arkasındaki Dolapda Raflara TEk TEk Tıklayınca Raflardan Birinde Açık Kutu War Onu Alıyoruz Sonrası Allah Kerim :D:D:D

https://img258.imageshack.us/img258/3246/hapissssswq4.png
bit oyanda raftada haç işareti
ordan devam et :)

bide sen bu o duvar kasasının şifresini nerden buldun nasıl yaptın o mantıgı açıklarmısın
Beyler Bİtiren WAr mı Ben Oraya Kdr geldim:D
Sinir bozucu bir oyun :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.