Arkadaslar ben bisi merak ettim ve şöyle bişi düşündüm.Sizin cocugunuz olsa cocugunuzla nası ilgilenirdiniz ?

Ben Her gün 3 ögün Sopa atardım =) Sabah Öglen Aksam :) Terbiyesizlik yaptımı agzinin ortasına koyarım.Arasırada yılda bir bi kere dısarı cıkartıp lunaparka götürürdüm.

Siz N'pardınız ?
SNn COcuun Da Snngıbı Olrdu :D bilmm falla hiç düşünmedim öle :D
Önce onu tutar kafa atardım sonra itip saçından tutup duvara çarpardım sonra önüme koyup göğsüne tekma atardım o yere düştüğünde omuzum üstünde yere atlardım onu çekerdim havaya kaldırıp vitrine fırlatırdım vitrinden alıp kafamın üstünde tutarak kapıya yapıştırırım o yere düştüğünde kafasına ayağımla sertçe vurduktan sonra midesine midesine geçirirdim.En sonunda onu alıp kafamın üstüne kaldırıp baş aşağı tutup kafasını yere geçirirdim.
senin çocuun olmasın
3 öğün az ben şöle yapardım

sabah=5 sopa (en önemli öğün :D)
Kuşluk=3 sopa(atıştırma)
öğle=4 sopa
ikindi=3 sopa
akşam=2 sopa(yatarken mideye dokunmasın)
:D:D
yagiztasel : SNn COcuun Da Snngıbı Olrdu :D

o konuda haklısın = ) Cocuk var olanı kaybederdi. Bu adamın topicleri cok degisik oluyor. Postlarıda = )
ﻯilencer : Önce onu tutar kafa atardım sonra itip saçından tutup duvara çarpardım sonra önüme koyup göğsüne tekma atardım o yere düştüğünde omuzum üstünde yere atlardım onu çekerdim havaya kaldırıp vitrine fırlatırdım vitrinden alıp kafamın üstünde tutarak kapıya yapıştırırım o yere düştüğünde kafasına ayağımla sertçe vurduktan sonra midesine midesine geçirirdim.En sonunda onu alıp kafamın üstüne kaldırıp baş aşağı tutup kafasını yere geçirirdim.

Muhtesem bi dayak atısın var kardesim..Ellerine saglıK.
o konuda haklısın = ) Cocuk var olanı kaybederdi

ehehehe :)
Dayak a Başvurmazdım Sorununu Dinleyerek Ona Gore Davranırdım.
İŞte bu Bea Görkem Bi Düzgün Çhocuk Sende Olr :D
Burada amma sadist insan türemiş ...
bizde seni seviyoruz :D
Yok benim çocuğum çok saygılı olurdu.
belli neden saygılı olacaı :D
Aynen... : ) Hele Bi Gelsin O Günler pEYYYY :D

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.