ne bagırıdm ne cagırrdım nede döverdm hepsini siz yasamadiniz sanki o sıkıntılari oksyi öss yi hepsine guzel davranır mutlu mesut yasardım fakat evlenmıyıcegim icin cocugum olmıyıcak :)
Goldenn : ne bagırıdm ne cagırrdım nede döverdm hepsini siz yasamadiniz sanki o sıkıntılari oksyi öss yi hepsine guzel davranır mutlu mesut yasardım fakat evlenmıyıcegim icin cocugum olmıyıcak :)

Böyle deme..Eninde sonunda evleniceksin =) Sana göre bir Cıvır cıkıcak ;)

Ayrıca cocugunuz oldugunda ne yapardınız !!! diyorum ---- Lütfen sırıtık koymayın =) Ne yapcagınızıda yazın sora sırıtın =)
Modern bir baba olurdum herhalde özellikle kötü alışkanlıklar üstünde fazla dururdum ve çocuğu sıkmadan oteritemi üstüne koyardım. Bir arkadaş gibi davranır fakat yeri geldimi sözümü geçirmesini bilirdim.
Modern bir baba olurdum herhalde özellikle kötü alışkanlıklar üstünde fazla dururdum ve çocuğu sıkmadan oteritemi üstüne koyardım. Bir arkadaş gibi davranır fakat yeri geldimi sözümü geçirmesini bilirdim.

Örnek Baba :)
Ya Sadece İlk Başları Okudum Cok Sacma Laflar Yazmıssınz
Şimdi Bi kere İnsan Kendi Cocuguna Kıyamıor Ane Ben Öle yparım Ben böle yaparım Demeye Gerek yok...
Benim Cocukm Olsun Tmm yaptıkı hatada 2-3 kere uyarırım Sonra Dövdümmü Temiz Döverim Bide Online Oyun Oynarsa Cok Kötü şeyler Yaparım ... (1000000 pişmanım şu UO , Ko felan oynadıkıma Keşke örenmeedim) :p
0
Ben de 3. sayfada hatta bazen manşetlerde bu tip olaylar neden artmaya başladı diye soruyordum kendime. Çekirdekten yetişiyormuş demek sadistler.

Sadistçe egolarınızı kusup makaraya alacağınız yer burası değil çocuklar.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.