gülsuyu sporda deneyimim oldu
Novice
0.6
Ben basketciydim ama bıraktım benide aranıza alır mısınız :D 1,94 boyum var futbol pek yakışmaz ama napalım :D
küçükken fb'nin yıldız takımı mı ne (11 yaşındayken girmiştim veletler ekibi) ona alınmıştım. sonra taşınınca bırakmıştım. baya da güzel oynardım ama göbek yaptım şimdi eheh.
ııh oynamıyorum.
SamsunSpor A Genç'te Oynuyorum.Ama Bırakmak üzereyim.Artık Klüpte para yok İdmanlara A Takım Formasıyla Çıkıyoz o derece ve Çoook torpil başladı.Rahat bi 85 kilolu çocuk boyuda kısa tombiş.Cocugu daha önce hiç alt yapıda görmeden direk bizle antremana çıktı.Oynamayıda bilse :arastir
Benim furbolla işim olmaz.Sevmem ben ama ben koşuda iyiyimdir.İt gibi koşarım vallahi :p :D
pendik spora giden Ali3n hoca bende pendiktenim sen neresinde oturuyon

ben futbolla ilgilenmiyorum hayatımda hic bir macı basından sonuna kadar izlemedim ama karateyle ilgileniyodum onuda bırakalı baya oldu ikiz kardeşim var onlar pendik sporun minikler takımında oynuyolar 10 yasındalar[/
b]

:D
Küçükken çok futbol oynardım ya deli gibi okuldan çıktığı gbi okulun ordaki parka kendimden büyük abilerle maç yapardım fln.Okul takımına 2 ci sınıfta secilmiştm düşünün :) Okul takımında oynadığımdan 0 ilde bütün turnuvalarda birinci olduk ayrıca akdeniz arasında 2 ci olmuştuk ;)
Şimdi ise basket sporuyla ilgileniorum ayağıma 2 yıldır top almadım unutmuşumdur sanırım
ek olarak büyük kuzenim bi ara antalyasporun paf takımnda oynuyordu.
Sigara :hayir
Cx4 : pendik spora giden Ali3n hoca bende pendiktenim sen neresinde oturuyon

ben futbolla ilgilenmiyorum hayatımda hic bir macı basından sonuna kadar izlemedim ama karateyle ilgileniyodum onuda bırakalı baya oldu ikiz kardeşim var onlar pendik sporun minikler takımında oynuyolar 10 yasındalar[/
b]

:D

sapanbağları sen
Vanq : Ben basketciydim ama bıraktım benide aranıza alır mısınız :D 1,94 boyum var futbol pek yakışmaz ama napalım :D

Biras Hakan Sukuru Andırırsın Gibime Gelio :D
MuğLaSpor B Genc'teyim
Önce Fahrettin Altay Spor Klubundeyim.Lisansımı Cıkartmak İcin Belgeleri Verecegim Gün Altay'ın Pliot Takımı Olan Balcova İdmanyurdu'na Gectim. Orada İdmanlara & Resmi Olmayan Maclara Falan Cıktım. Lisansımı Cıkartmaya Nasip Olmadan, Yüzümden Sakatlandım ve Klupten Ayrıldım.
bende kücükken kardeşimle Balkan Spora gidiyordum ama bırakalı yıllar oldu

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.