Bakın Hepimizin Bir Gizli yanı vardir...Ama bu sanal alemde saklanır ama gercekte saklanmaz...Nasil diyim oyunda kendini bisi sanıp döverim gelirim adam ol dersin ama herkesten dayak yiyen bir adam cıkar.Yada Cok Salak biri cıkar.Yani benimde gizli yanım var.Bende kendimi hakim olamıyorum bazi konularda salak salak gülüyorum böyle kendimi kaybediyorum.Piskopat gibi Sizinde özel yanlarınız vardir mesela ben korkaım biras korkarım bazi seylerden kavga olayından kacınırım.Ama kavga cıktıında Kesinlikle bi yan bırakmam agzini burnunu kırarım ama genede kavgayi sevmem dayak yediim insanlarda oldu benden kücük kisilerden.
Novice
0.6
Gizli yanlar felan derken :D Bende mutant felan sandım.
ben anlamadım ne demek istedin ?:selektor
Yani Gercekte Nesiniz....Yani Klavyede Oyunda degil.Gercek hayatta nesiniz..Sütmüsünüz Korkakmısınız yoksa klavyede bilerekmi böle sert davranıyorsunuz. artist artist konusuyorsunuz.Artistmisin gercektede yada yani gizli yanı olarak gercekte senin bi yerine bisi mi oldu gay misin lezbien misin delimisin pskopatmısın akıl drumun falan
Mesela Spawnsas Burda Böyle davranıp Gerçekte "O" böyle olman gibi diyor.(Bu sadece bir örnek üstüne alınma,sana demedim :D )
Ya beyler kacmayın Hepinizin bi Herkesten sakladıkları var.Burda Söyleyin burasi bizim Mekanımız hepimiz burda kardes gibiyiz.Sorunlarınızı yazin gercek sorunlarınızı
İnternette yazdıklarımı okudugum ıcın daha mantıklı konusurum Önce tartıp ondan sonra gonderırım mesajımı. Normal hayatta olsa sinirlenme ihtimalim cok yüksek oluyor bir konuda. Bir anlık sinirlede saldırdığım oluyor. Birde içimbe bir Einstein yatıyor ama bir türlü dışarı çıkartamadım. (Söylediklerimi lütfen yanlış yorumlamayalım.):D:D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.