Arkadaşlar sitede sohbet bölümünün tekrar açılması ile artık sitenin asıl amacından uzaklaşması ve artık ilgimi çekmemesi nedeni ile ben artık gidiyorum uo konuşulan sitelerde takılacam artık çünkü burası sohbet geyik off topic sitesi diil burası uo-cs yada ksıaca online oyunların yardımlaşıldığı site ama çoğu kişi sırf konu açmak için konu açtıkları için site dağılıyor gidenlerde hep bu yüzden gitti sitenin eski tadı kalmadı artık bundan sonra ben burada olmayabilirim daha çok uo cs veya online oyun konuşulan sitelerde takılacam hepinize iyi günler

sağlıcakla kalın.

Unutmadan : slothere ve basic sizin ikinizede çok teşekkür ederim sizle bağlantımı koparmayı düşünmüyorum

Batuhan92 emre static merak etmeyin sizlede kopayrmayacam

ve bana bu gün kadar yardımcı olan herkese teşekkür ederim :)

Bu konu xwerswoodx tarafından düzenlendi(2009-08-12 13:58, 14 yıl önce)
Bu nedenden bırakıyorsan çok saçma.Yardım istediğinde edilmiyormu? Bu siteden iyisini bulamayacaksın bunu söyleyeyim başta çünkü sw hariç bütün platformlar U-S'tan alıntılı..
Güle güle :no Bu sitede ki insanların yarısı bu siteyi oyun için takip etmemekle beraber bazı user'larımız gerek bizleri güldürebilmek ve eğlendirebilmek için emek sarf ediyor. Buda sohbet&geyik platformunda yapılıyor. Yanılıyor muyum ? Ben canım sıkıldığında girerim sohbet&geyik'e güler güler çıkarım. Off topic'in önemi zaten bir ayrı. Dünyada edinemediğim haberleri oradan öğreniyorum. Gerek teknoloji gerek başka şeyler. Bu başka şeyleri keşke okumamış olsamda diyorum fakat yinede bunlarla kendime bir ders çıkartıyorum. Eğer sen sadece oyun muhabbetine dalmış biriysen güle güle ... Bizler veya kendi adıma konuşayım ben yeri geldiğinde oyun, yeri geldiğinde dünya, yeri geldiğinde geyik konuşurum.
xwerswoodx : Arkadaşlar sitede sohbet bölümünün tekrar açılması ile artık sitenin asıl amacından uzaklaşması ve artık ilgimi çekmemesi nedeni ile ben artık gidiyorum uo konuşulan sitelerde takılacam artık çünkü burası sohbet geyik off topic sitesi diil burası uo-cs yada ksıaca online oyunların yardımlaşıldığı site ama çoğu kişi sırf konu açmak için konu açtıkları için site dağılıyor gidenlerde hep bu yüzden gitti sitenin eski tadı kalmadı artık bundan sonra ben burada olmayabilirim daha çok uo cs veya online oyun konuşulan sitelerde takılacam hepinize iyi günler

sağlıcakla kalın.

Unutmadan : slothere ve basic sizin ikinizede çok teşekkür ederim sizle bağlantımı koparmayı düşünmüyorum

Beni Bırakıyorsun Demek . Çok Alındım Daha LBR yer masası yapıcaktım ;(
Genetic :
xwerswoodx : Arkadaşlar sitede sohbet bölümünün tekrar açılması ile artık sitenin asıl amacından uzaklaşması ve artık ilgimi çekmemesi nedeni ile ben artık gidiyorum uo konuşulan sitelerde takılacam artık çünkü burası sohbet geyik off topic sitesi diil burası uo-cs yada ksıaca online oyunların yardımlaşıldığı site ama çoğu kişi sırf konu açmak için konu açtıkları için site dağılıyor gidenlerde hep bu yüzden gitti sitenin eski tadı kalmadı artık bundan sonra ben burada olmayabilirim daha çok uo cs veya online oyun konuşulan sitelerde takılacam hepinize iyi günler

sağlıcakla kalın.

Beni Bırakıyorsun Demek . Çok Alındım Daha LBR yer masası yapıcaktım ;(

temelli gitmiyorum ki bir süre :) hem biz daha fgelekten ne geceler çalacaz görüşürüz gelemsemde :P
Bune şimdi :S Forum hareketlenmesi içindi sohbet&geyik bölümünün tekrar aktif bi şekilde kullanılması. Çünkü gerçekten siteye yazı yazan yok :)

Yine bence açılınca forum biraz hareketlendi böle bi nedenden forum bırakılır mı? Bilemiyorum...
SAÇMA. İnsanların Sohbet&Geyik bölümünde takılması UO ve CS bölümünde sorulan soruların cevaplanmasına mı engel oluyor şimdi ? Şu anda son 50 forum mesajına baktığımda en az 40 tanesi UO ve CS yardım bölümleriyle ile ilgili. Yani Sitenin amacından sapması gibi bir şey söz konusu değil zaten olamazda. Ben Uo vs CS yardımla ilgili konulara hiç girmem çünkü alakam yoktur. Fakat her gün bu siteye girer Sohbet&Geyik yada diğer oyunlarla ilgili konuları takip ederim. Eğerki Sohbet bölümü kalkacak olursa bu siteye girebileceğimi hiç sanmıyorum. Çünkü o saatten sonra ilgimi çekicek bir şey kalmayacaktır. Burada benim gibi düşünen başka insanlarda bulabilirsin sonuçta herkes UO ve CS için takılmıyorbu sitede. O bölümlerin kalkması demek günlük ortalama 100 kişi giriyorsa bu siteye, Onun belkide 40-50 ye düşmesi demektir.

Kısacası bu bölümün aktif olmasının sitenin esas amacından çıkmasıyla uzaktan ykaından ilgisi yoktur. Aksine forum daha hareketlenir. Sen illaki tersini düşünüyorsanki çok SAÇMA. Kendine iyi bak.
Bu topic U-s'nin gidiştıyla değil,tamamen ilgi çekmek için açılmışdır.Bu bariz ortada.Ayrıca tamamen gitmiyorum diye bir cümle geçmiş.Buda demek oluyor ki yaptığı blöfdür.Bu topiği açmak çocukluktur.Ayrıca 2-3 hafta içerisinde de bazı kişiler "Elveda" diye konular açtı.Sebebini bilmiyorum fakat bu topicleri açanlar hâlâ U-s'ye düzenli olarak girmekteler.Artık ilgi çekmek için böyle saçma sapan topicler açmayın.
u-s nin sohbet&geyik bölümü tartışılmaz illa platformda sadece oyun için olsa her halde bu platforma gelmezdim diye düşünüyorumm
tedbunndy : Bu topic U-s'nin gidiştıyla değil,tamamen ilgi çekmek için açılmışdır.Bu bariz ortada.Ayrıca tamamen gitmiyorum diye bir cümle geçmiş.Buda demek oluyor ki yaptığı blöfdür.Bu topiği açmak çocukluktur.Ayrıca 2-3 hafta içerisinde de bazı kişiler "Elveda" diye konular açtı.Sebebini bilmiyorum fakat bu topicleri açanlar hâlâ U-s'ye düzenli olarak girmekteler.Artık ilgi çekmek için böyle saçma sapan topicler açmayın.
valla düşündüklerimi dile getirmişin teşekkür ediyorum. diğer arkadaşada güle güle diyorum.

kilitlenmiştir.
Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.