Arkadaşlar eğer yardımlarınıza, konularınıza v.b... kısacası yaptığınız hiçbirşeye teşekkür etmeyenlerden bıkanları buraya bekliyoruz

Grev Takımı:
xwerswoodx
Aldarson[EMRE]
KadhraS
[Static]
ReaLstyLe
batuhan92
Oguz13
Microfiber

sizde katılmak istiyorsanız burdan yazınız...

Not: Basicinde dediği gibi ciddi olarak kavgaya dönüşmesin bu olay :) Tamamen site içi eğlenme amaçlıdır :)

Bu konu xwerswoodx tarafından düzenlendi(2009-07-30 02:37, 14 yıl önce)
Kadhras :) yaptığı editleri ben temizlemek zorunda kalıyorum sonsuza kadar grev'de kalabilir.
olsun üye üyedir hem herşeyi doğru yazacak diye birşey yok hiçbirzaman :D:D
Protestonuzu desteklemiyorum. Yaptığınız iş karşılıksız olmalı ! Yardımın amacı budur.
bizde zorla destekletmiyoruz 4.senem bu sene insan bir teşekkür görsün istiyor yardım edince insanı çileden çıakrttılar artık biz yardım ettikce kalite düştü aynı konular tekrarlanmaya başladı...
Yardim karsilik beklenmeden yapilan bir eylemdir egerki karsilik beklenen bir eylem'e tesekkur dahi olsa onun adina yardim denmez!.. Egerki bu platformda ben suan yardim ettim'de tesekkur bile etmedi diyorsan bu minnet etmektir bu tur platformlarin amaci da yardim adi altinda degilmidir tabiki tesekkur etmek gerekir ancak bunu konu edip'te topic acacak kadar onemsiyorsan o zaman birine yardim ederken once karsiligini isteyeceksin bu karsilik tesekkur bile olacaksa!....
şimdi 1 osla 2 olsa tamamda hep böyle burda teşekkürden kastım şöyle şimdi bir mesaj yazıoyr

ör

xx
yy

burda hata var biz düzeltiyoruz adam dönüpte

tmm şu sorunda var

cc

cc

yazıo bunuda halledioz

sorna birdaha mesaj yok ee şimdi böyle olunca huylanır insan bizde tabiki beklemioz herkes teşekkür etsin zaten yardım adı üstünde ama yardım edioz ertesi gün başka konu aynı soru araştırma yapmıyorlar aslında bir akımada bize katılsanız cevap yazan olmucak ve zaten ya birdaha girmicek yada arama yapacak yani en azından mesaj kirliliğide son bulacak...
Silindi
Expert
5.4
@xwerswoodx
Bilader nedir bu ya grev falan bir topic daha açtın ordada laf yapıldı gene topic ya yardım ediyosan karşılık bekleme örnek verdigin durumda bişey degiş de adam lafını koy adamda anlar zaten hatasını saçma sapan işler yapıyon
xwerswoodx
Sen haklisin!.. Arif olan anlar diyelim.. Sunu da belirteyim hicbir akli basinda insan yoktur'ki kendisine yapilan bir yardim icin tesekkur etmesin akli basinda ama buna ragmen etmeyenler de var illaki haa. bunlara akli basinda degil demek dogru olurmu bilemem kimi unuttugundan kimi nasil olsa isim haloldu bir daha isim dusmez dusuncesiyle kimi de gerek gormediginden bazilari da tesekkur ederken borcumu odemis oldum mantigi tasir.. Bunlari siniflara ayirarak ele almak lazim mesela birine yardim ettiginde isi bittiginde bir tesekkur'u yazmaya aciz ise ona degil topic sitem icin onun adina bir site bile acsan kar etmez!...
ya ilk mesajlarıma bakarsanız bende bunu talep ederdim ama artık bıraktık bunlar gereksiz şeyler sanki çok bişey oluyo teşekkür edince
@kadirs
Biz saçma sapan işler yapmayı sevioz b kardeşim naparsın...

@FreeMan
bir yere kadar haklısın ama bir yerdede insanları biz bu hale getirdik çünkü hep yardım ettik bıraktık yardım ettik bıraktık insanlar sonunda böyle alıştılar aramayı kullanmaz dökümanları - scriptsleri araştırmaz oldular...

@Basic
Biz Anti-Anti-Grev olarakta çağrılabiliriz kardeşim :D sayfa açık sayfana bas ve çık istenmiyorsun artık :P
tmm hamit sonra gelirsin yanıma hata yapmışız yanınıza alın diye :D siz karşılıksız yardım etmeseydiniz adınızı kim bilirdi bu sitede bunu sorarım size grev takımı
Silindi
Expert
4
Basic + 1 Sonuna kadar katiliyorum .. : ) Tam Destek ,Oz Destek.
benim başlığıma beklerim ultima10line adını yazam listeye :D
layn burada sohbet etmeyin !!! :D basic sen hala buradamısın ya bit gibi yapıştın aaa :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.