Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

yorumlar :D

Bu konu Basic tarafından düzenlendi(2009-07-30 23:43, 14 yıl önce)
Novice
11.9
arda'dan başka resim çıkmıyor
tmmdır artık gözüküyodur
fiorentina formasina benzemis ya.
Silindi
Members
2.4
Mor eLano Forması aLmak İstiyorum...
vallaha galatasaraylıym ama üstüne para versen o mor formayı giymem :D
Mor renkli forma hmm 09 sezonu sonrası oldukça manidar bir renk seçilmiş :p
Mor renginin Galatasaray ve Türk tarihi açısından önemi çoktur bence alay edilmeden önce araştırın ve öle yazın.Gayet hoş bir forma olmuş.Beşiktaşda mor forma giymişti , realde mor forma giymişti , barcelonada mor giymişti ve fiorentina hala giymekte.
zuahaha milka ineğine daha çok benziyor :D

(milkanın reklamını yapma gibi bir niyetim yok)
Why so serious...
Fabel : Mor renginin Galatasaray ve Türk tarihi açısından önemi çoktur bence alay edilmeden önce araştırın ve öle yazın.Gayet hoş bir forma olmuş.Beşiktaşda mor forma giymişti , realde mor forma giymişti , barcelonada mor giymişti ve fiorentina hala giymekte.

Haklısın. Hatta mor rengine bakılırsa, gücü temsil ettiğini görebilirsiniz. Ayrıca ben bir Beşiktaş'lı olarak forma rengini çok beğendim :) dalga geçmek anlamında demiyorum gerçekten yakışmış :)
Evet.Gücü temsil eder ve o temsilde bu sene görülecek gibi bomba transferleri ile Elano , Keita vb. ve kadrodaki isimleri ile...
Bomba transfer olmasındansa işe yarar ve takıma katkı sağlayacak kişi alınmasını tavsiye ederim. Beşiktaş bu konuda çok iyi işler yapıyor. Fenerbahçe'de bomba transfer yaptı ama takımın tekniği oyuncuya uymadı: (bknz: Daniel Guiza) :)
hmm mor.... güç.... benim aklıma temsil edeceği şeyin yanlızca cinsel güç olabileceği geliyor :D
MOR10
ARDA

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.