Merhabalar U-S Ailesi
Yeni yılda umarım herşey gönlünüzce olur sağlıklı mutlu huzurlu barış dolu bir yıl geçirmenizi dilerim... :)

Gerek politik anlamda, gerek duygusal anlamda, gerekse maddiyat anlamında ülke olarak çok yoğun geçirdiğimiz 2015 senesini bitirmiş bulunmaktayız. Geçmişte yaşanılan her türlü zorluklara karşı mücadele eden ve yorgun düşen milletimize selam olsun. 2016 yılı ülkem için sevgi, barış ve huzur getirsin.

Saygı değer milletimiz için de, sağlık, huzur, mutluluk temenni ediyorum.

Herkesin yeni yılı hayırlı ve uğurlu olsun.

Esen kalın.
Sayin Ultima-Strike, Yeni yilin tüm insanliga ve ülkemize baris, mutluluk getirmesi dilegiyle yeni yiliniz kutlu olsun.
Bu konuyu benim açmam gerekiyordu ama o sırada bi çılgınlık yapıp havuza giriyordum -.-' Hepinizin yeni yılını kutlarım canım ailem.. :asik2
Herkesin yeni yılı kutlu olsun huzurlu bir yıl geçirmeniz dileği ile :)
Chimes : Gerek politik anlamda, gerek duygusal anlamda, gerekse maddiyat anlamında ülke olarak çok yoğun geçirdiğimiz 2015 senesini bitirmiş bulunmaktayız. Geçmişte yaşanılan her türlü zorluklara karşı mücadele eden ve yorgun düşen milletimize selam olsun. 2016 yılı ülkem için sevgi, barış ve huzur getirsin.

Saygı değer milletimiz için de, sağlık, huzur, mutluluk temenni ediyorum.

Herkesin yeni yılı hayırlı ve uğurlu olsun.

Esen kalın.

AAAAA Anal :memnun
Mutlu Yıllar Herkese :))
Noxier : Mutlu Yıllar Herkese :))

aa şantör'de geldi :asik2
Selam millet,

Yıllar yıllar oldu bu foruma girmeyeli, umarım herkes iyidir.

Herkese yeni yıl sağlık, mutluluk, huzur, bol para, yarın ne olacak düşüncesi olmayan ve bolca barış, özgürlük ve HUKUK olan bir yarın getirir.

Eskilere selam olsun, yeni arkadaşlara da başarılar dilerim. Eğer tavsiye isterseniz bırakın UO yu gelin benimle oyun geliştirin :)

Saygılarımla.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.