2 ADAM
2 adam yolda yürürken BİRİ YANMIŞ ÖTEKİDE DÜZZZZZZZZZ hahahaha
ADAM ATMIŞ
Adamım biri atmış diğeri tutmuş
ADAMIN BİRİ
.Adamın biri varmış ikinci dönem düzeltmiş...

.Adamın biri yatmış karısı tekne...

.Adamın biri donmuş karısıda atlet...

.Adamın birinin evi yanmış odaları düz..

.Adamın birinin yüzünde ben varmış ayağında sen...

.Adamın biri düşmüş karısı kabus...

.Adamın biri gülmüş karısı lale...

ARAŞTIRMA
Avrupa'da yapılan bir araştırma sonucunda Fransız erkeklerinin gece, hangi sebepten yataktan çıktıkları ortaya çıkar:

Evlerine gitmek için.
ASKER
Adamın biri askere gitmiş gidiş o gidiş

Bİ ADAM
Bi adam varmış, ölmüş
BİLMECE
Kayserili, trende yolculuk etmekte... Karsisinda oturan zatla tanisir. Dereden tepeden konusurlarken:

- Gel seninle birbirimize bilmece soralim, der. Önce ben sorayim; bilirsen ben sana bin lira veririm. Bilemezsen 10 bin lirani alirim. Sonra sen bana sorarsin; bilirsem 10 bin lirani alirim, bilemezsem bin lira veririm.

- Tamam, der Sor bakalim.

- Söyle öyleyse: Üc ayakli hayvan nerde yasar?

Öteki yolcu düsünür, bilemez:

- Al 10 bin lirayi. Simdi ben de sana ayni soruyu soruyorum: Üc ayakli hayvan nerde yasar?

Kayserili, hic düsünmeden, aldigi 10 bin liranin bin lirasini geri verir:

- Al su bin lirayi. Ben de bilmiyorum.
BIRAKIN GİTSİN
Adamın biri bir gün yolda gidiyormuş bırakın yolda gitsin.....

sarışının biri bir gün kütüphaneye gitmiş görevli görünce bana bir kola birde hamburger demiş görevlide burasi kütüphane demiş sarışın bu sefer sessiz bir şekilde bir kola bir hamburger alabilirmiyim demiş

Sarışın bir pizza ısmarladı. Pizacı sorar: 6 parçayamı böleyim, 8 parçaya mı ? Sarışın: 6 parçaya böl , 8 parçayı bitiremem.*

Sarışına arabanın sinyalini yanıp yanmadığını sorduğunuz zaman nasıl cevap verir ? ( Yanıyor, söndü, yandı, söndü, yandı,söndü...)*

Bir esmer ile bir sari$in 100. kattan ayni anda atlarlarsa, yere kim önce cakilir?CEVAP:Elbette ki esmer,sari$in cünkü önce yolu sorar....*

Bir sari$inin buzdolabinda neden her zaman bo$ bir su $i$esi bulunur?CEVAP:Hic bir$ey icmek istemeyen misafir de gelebilir....*

sarışın kız arkadaşına sevgilisinden nasıl ayrıldığını anlatmış.Akşam eve geldi ve hemen bana sarılıp öpmeye başladı.Bende ona "seni birdaha görmek istemiyorum" dedim .oda gidip ışoğı kapattı.*

O SMOKİNG
Temel bir gün sımokiniyle bir partiye gitmiş kapıda no smoking yazıyormuş hemen sımokinini çıkarmaya başlamış hanımı ne oldu diye sormuş baksana sımokinle girilmez yazıyor demiş
PARAŞÜTÇÜ TEMEL
Temel bir gün paraşütle uçaktan atlamış, dünyayı tutturamamış.

TAKSİ...
GEÇEN GÜN YOLDA BİR TAXİ ÇEVİRDİM HALA DÖNÜYO HA HA HA

ADAMIN BİRİ Bİ GÜN
Adamın biri bi gün yolda gidiyormuş düsmüş ölmüş.

ölüm nerde gerçeşleşti ve neden gerçekleşti ?

Çünkü salakmış hi hi hi hi

xD xD Banlamayın lütfen:asik2
Banlanacaksın Holgora xD !! Paylaşım için teşekkürler, güzel =)
Birşey değil cücük xD

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.