nedirbubaşımagelen, Kadın, 19, Kocaeli
Hüüüp
Bir alkış da bozulan çamaşır makinesinin gider borusunu açmak için boruyu ağzına alıp hüpleten ve bütün suları midesine çeken teyzeme gelsin. Sonuç mu? Makine çalışıyor, yalnız teyzem biraz bozuldu.

--------------------------------------------------------------------------------

kanaryastar04, Kadın, 31, Ankara
Güvenlik zarı
Telefondaki müşteriye güvenlik kontrolü sırasında " Annenizin kızlık zarı? " diye soran bendim. Ve fakat alkış istemiyorum. Yeterince utandım çünkü.

--------------------------------------------------------------------------------

normalmiimabi, Kadın, 42, İstanbul
Baba
Market kasasında sıra beklerken önümde karısı ve üç çocuğuyla duran, halinden ve tavrından dar gelirli olduğu anlaşılan aile babasına eşinin; " Bunlar yine bir sürü şey aldılar Veli, mani olamadım. " demesi üzerine cüzdanını usulca çıkarıp içindekilere baktıktan sonra; " Çocuklarıma feda olsun. " yanıtını verdiği için samimi bir alkış rica ediyorum. Gönül zenginliği dedikleri bu olsa gerek.

rico©, Erkek, 34, İstanbul
İşte benim kızım!
İlk yemeğe çıkışımızda cep telefonu çaldı. Elini çantasına attı. Kurcaladı, kurcaladı. Telefon uzun uzun çalmaya devam ediyordu. Bir türlü bulamadı. Sonra o güzel cümle döküldü dudaklarından: " Evde mi bıraktım acaba? " Onun tam aradığım kız olduğuna karar verdim.

benbilmem, Kadın, 22, Eskişehir
İç Çamaşırı
Arkadaşımın sevgilisi " neden sütyen takıyorsun ki, nasılsa içini dolduran bir şey yok. " deyince arkadaşımdan gelen cevapla dumura uğramış. İşte o alkışlarınıza layık cevap: " Sen külot giyiyorsun ama! " Kendisini tebrik eder sevgilisine magmada mutluluklar dilerim.

sexybounce, Erkek, 31, Bursa
İndi bindi
Bir alkış da otel lobisinde pazarlık ettiği hayat kadınına " Ya ben zaten erken boşalıyorum. İki dakika sürmez! " diyen arkadaşa lütfen!

nvr say nvr, Kadın, 27, İstanbul
Pratik Don
Ama en büyük alkış engin fantezi dünyasından beni de nasiplendiren kuzenime " Neden mi? Aldığım kadın boxerı için " bizim pipimiz yok ki, ön bölmesi ne işe yarıyor " soruma " donunu çıkarmadan vermeye " cevabını verdiği için.

DreamMate, Erkek, 39, İstanbul
2. Doğum Günü
8 sene önce o zaman 6 yıllık karım olan kişi sudan bir sebeple boşanmak istediğini söyleyerek 4 yaşındaki kızımla birlikte evden ayrıldı ve annesine yerleşti. 3 ay kadar sonra ise bir cumartesi akşamüzeri eve gelerek açıkça söyleyemese de eve geri dönmek istediğini, evliliğimize devam etmek arzusunda olduğunu imalarla hissettirmeye çalıştı. Bense katır inadım yüzünden hiç de öyle olmamasına rağmen 3 ayda köprünün altından çok sular aktığını, bekarlığa alıştığımı, kendisinin aldığı kararın dönüşü olmadığını ima ederek onun imalarını görmezden geldim ve muhtemel barışmamız önlenmiş oldu. Aslında o akşam evde kalıp ertesi gün hep birlikte havuza gitmemizi ve muhtemelen akşam beraber eve dönmemizi planlayan karım de buna bozularak planlarını iptal etti ve yarım ağızla " kalın, bu saatten sonra yollarda sürünmeyin " teklifimi de redderek evden ayrıldı. Ertesi gece sabaha karşı o şiddetli sarsıntı ile uyandığımda evde yapayalnızdım yani. Her şey olup bittikten sonra İstanbul&񗝉un depremden en çok etkilenen semtlerinden birinde, 12. kattaki evimin odalarında hasar tespiti yaparken kızımın odasındaki kalın camlı çift parça oyuncak-eşya dolabının çaprazlamasına kızımın yatağının üzerine devrildiğini, yatağın üzerinin ise cam kırıkları ile kaplı olduğunu gördüğümde gözyaşlarımı tutamadım. Katır inadım evliliğime mal olurken kızımı da bana bağışlamıştı. O zamanlar bir saniye gözümün önünden ayrılmasına razı olamadığım yavrumu şimdi senede toplam 2 ay görebiliyor olsam da, anne-babasının ayrı olmasından dolayı boynu bükük olsa da, çok muhtemelen karımın katkılarıyla da bu durumun yegane suçlusunun ben olduğumu düşünecek olmasına ve belki beni hiç affetmeyecek olmasına rağmen o kararımdan hiç pişman olmadım. 17 Ağustos gecesi bu saatlerde bebeğimin 2. doğum gününü 9. kez kutlayacağım ve bunu kendisi dahil hiç kimse bilmiyor. Doğum günün kutlu olsun caniçim, çok seviyorum seni.

CEREZ, Kadın, 24, İzmir
Soba borusu
Misafir odasında baca deliği olmadığı halde " Anne sobayı bu sene misafir odasına kuralım mı? " diyen abime, " Olur, boruyu da k.çına sokarız, kafanı camdan çıkarırsın, sorun olmaz. " diyen anneme alkış istiyorum. Hemencecik çözdü sorunu.

koşan_sinek, Erkek, 24, Malatya
Ben almayayım komutanım
Askerdeki kardeşime silah vermişler. Annemin ilk tepkisini aynen aktarıyorum: " Götür çabuk ver onu, komutanına da annem kızdı ben bu silahı alamayacağım de ".

börtüböceks, Kadın, 25, Ankara
Beni Seviyor
Uzun zamandır iş bulamadığım için sevgilimin annesine yakınıyordum. " X bankasına başvur, orada bir sürü salak kız çalışıyor " dedi. Beni seviyor biliyorum bunu hissedebiliyorum.

dumurtatilci, Erkek, 32, Ankara
Annemin Maceraları
Shrek'in fragmanlarını gösteren bir televizyon kanalında, el ele tutuşmuş Shrek ve Fiona'yı gören annem, " Bunlar Süleyman ve Nazmiye Demirel çifti mi? " diye sordu! Seçememiş gözleri o mesafeden.

Sizofreniz.Biz Alıntıdır

Bu konu dtuncer tarafından düzenlendi(2008-06-12 15:37, 15 yıl önce)
rico©, Erkek, 34, İstanbul
İşte benim kızım!
İlk yemeğe çıkışımızda cep telefonu çaldı. Elini çantasına attı. Kurcaladı, kurcaladı. Telefon uzun uzun çalmaya devam ediyordu. Bir türlü bulamadı. Sonra o güzel cümle döküldü dudaklarından: &񗝈Evde mi bıraktım acaba?&񗝉 Onun tam aradığım kız olduğuna karar verdim.

Buna parçalandım
CEREZ, Kadın, 24, İzmir
Soba borusu
Misafir odasında baca deliği olmadığı halde " Anne sobayı bu sene misafir odasına kuralım mı? " diyen abime, " Olur, boruyu da k.çına sokarız, kafanı camdan çıkarırsın, sorun olmaz. " diyen anneme alkış istiyorum. Hemencecik çözdü sorunu.
Süper,teşekkürler :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.