Beyler buraya kafanız iyiyken neler düşündüğünüzü yazmanızı istiyorum. yani karı-kız düşünürsünüz. fantastik şeyler düşünürsünüz. yada saçma şeyler görürsünüz...

mesela bi ara sarhoşken: yolun ortasından gidiyodum. ilerdeki kavşaktan bi arabanın bana doğru döndüğünü gördüm. yürüdüm biraz daha sonra arabanın bana doğru geldiğini gördüm. kaldırıma çıkmaya çalışırken düştüm. düşündüm bi öldümmü diye bi kalktım araba daha kavşağı dönmemiş ışıklarda bekliyo :D

tartışmaya çevirmeyin ve ben sarhoş olmam demeyin beyler(herkes birgün sarhoş olur veya kafası güzel olur)
ölümü düşündüm :D sarhoş olma konusunda yeniyimde.1 kere kafayı buldum oda son gecemdi.

eve girdim herkese gülüyom la :D

sonra yukarı çıktım tam içeri giricem pat diye düştüm.sonra annemler bağırıyor noldu noldu.kabloya takıldım falan dedim:D

ardında 2-3 kere gene aynı yerde düştüm.o gece yaşayanlar bilir,sabaha kadar msnde ayılmaya çalıştım o ara şiir yazdım vs:D
Spawnsas : ölümü düşündüm :D sarhoş olma konusunda yeniyimde.1 kere kafayı buldum oda son gecemdi.

eve girdim herkese gülüyom la :D

sonra yukarı çıktım tam içeri giricem pat diye düştüm.sonra annemler bağırıyor noldu noldu.kabloya takıldım falan dedim:D

ardında 2-3 kere gene aynı yerde düştüm.o gece yaşayanlar bilir,sabaha kadar msnde ayılmaya çalıştım o ara şiir yazdım vs:D

o gece yaşıordum ama bilmiorum . puah :D
nese şaka bi yana
kafam güzel olunca düşündüklerimi ayılınca hatırlamam
zaten olması gerekende o eğer yaptıklarını hatırlıosan tam kafan iyi değildir yani bi anlamı yok
Gereçkten sarhoşsam zaten bişey hatırlmam ne yaptıysam. çakır keyifsem içime neşe dolar bırakırsan ayılana kadar susmadan konuşurum :D:D
-Sidious- : zaten olması gerekende o eğer yaptıklarını hatırlıosan tam kafan iyi değildir yani bi anlamı yok

ben hatırlıyordum :/
ilgi duymuyordum hiç bir $eye. nasil yapabileceğime/kaçabileceğime dair hiç bir fikrim yoktu. diğerleri ya$amdan tad aliyorlardi, ama nasil? hiç olmazsa aliyorlardi. benim çözemediğim/anlayamadiğim bir $eyi kavrami$lardi sanki...
bende bir eksiklikmi vardi? mümkündü! sık sık a$ağilik duygusuna kapildiğim oluyordu.
onlardan uzak olmak istiyordum,
gidecek yerimde yoktu ama... intihar? tanrim, çaba gerektiriyordu!
be$ yil uyumak isterdim, ya da o kafayla ya$amak ama izin vermezlerdi...
Hıc Bısey Dusunmuyorym Sadece Trıbe Gırıyorm
beyler bil,imsel bi araştırmaya göre komaya girenler bile komaya girmeden önceyi hatırlıyomuş??? sizde bi poroblem var :D sarhoşken yaptıklarınızı veya arkadaşlarınızın size anlattıklarını yazın ozmn

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.