Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Adamın sanatının eşi benzeri yok. Adı Julian Beever. O bir ressam. Ancak bildiğiniz ressamlardan biraz farklı bir ressam. Beever, cadde ve sokak ressamı. Herkesin gelip geçtiği caddelere inanılmaz üç boyutlu resimler yapıyor .

10 yıldır cadde ve sokaklara inanılmaz resimler yapan Belçikalı Beever, dünyanın en ünlü ressamlarından birisi haline geldi. İngiltere, Belçika, Fransa, Hollanda, Almanya, ABD ve Avustralya’da çalıştı.

Kaldırıma taşıdığı Anamorphic illüzyonları, özel bir bakış açısından görüldüğünde insana gerçek hissi veren resimlere imza attı. Dünyanınnın pek çok sokak ve caddesinde 3 boyutlu resmi bulunan Beever, pek çok ülkeden de teklif aldı.

alıntı.
çok harika
Nasıl bişeydir bu Harika
(: evet çok güzeller.

bizim ülkemizde böyle resimler yapılsa

*noluyo lan*

diye resmin üstüne basıp geçer insanlar :)
Kaldırım istikrarı yokki ülkede :) bizim burda her sene sökülür tekrar yapılır
:D one ya harika incelemeden resim oldugunu anlayamıyosun bazılarında cok gerçekci 3 boyut yapmsı helal olsun
ulan ben cin ali çizemiyorum :D
:D bende çizemiyorum :D hayatımı ona adasam onlardna hiçbirini yapamam :D one ole ya :D o borulu olanı ilk basta ben hakketten boru felan sandım sadece sulu seyiresim sandım cok cok dikkatli balonca anlasılıyo cok az oda :D bide sey var kaldırımı cıakrmıs gibi yapmıs gecen adamda bakıyo kenardan gecio dusmiyim diye :D:D
ama galiba bu adam resimleri tek bir kamera açısına göre çiziyor :D eleştirmiyorum , harika , müthiş herşey !
kesnlkle (:
Bu Nası Bi Çizim Yeteneği Yha xD
Çok 3d resim görmek istiyorsanız Panoramik müzeyi gezin. %100 Türk ressamların yaptığı İstanbul'un fethinin resmi.
Biliyorum Haberlerde Çıkmıştı xD
2. ve 4. resimlere ağzım açık bi şekilde baktım, harika bi yetenek
Süper...:)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.