Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

2 tanecik 1 im var diğer notlarım 3 den aşşağı değil öhöm öhöm Lütfen :D
kız arkadaşımın 4 den aşşağı notu yok abi deliricem :D 11 TM A bide :D Ben sosyalim düşünün:D
Benim kız arkadaşımın notları hepsi 5 sadece 1 tane 1 i var oda psikopat geometri ci vermiş.. Kadının çocuu olmuyo tabi benim kinden çıkartıyo hıncını... :hıh: :trip:

11 TM A
dtuncer : Benim kız arkadaşımın notları hepsi 5 sadece 1 tane 1 i var oda psikopat geometri ci vermiş.. Kadının çocuu olmuyo tabi benim kinden çıkartıyo hıncını... :hıh: :trip:

11 TM A

yuhh
wlla bnm yegenin 8 tane 1 i warmış çektim bugun kulaklarını :D
2 ders 1 gelio Fizik,Kimya :no

Zayifim yok aslinda matematigimin 3 yazilisini toplasan 25 ediyor ama kimse takmiyor matematik geleneksel zaten zayif yok gibi birsey.. :)
Almanca - 10
Matematik - 10
Geometri - 40 // Evet yanlis gormediniz 40'tan kaliyorum !
Dil ve Anl - 36

Digerleri 2, 3 ve 4... Maalesef 5'im yok ! :no

Büyük

Gurur tablom :D Hayatımda ilk defa 5 tane getirdim:D 10'dan aşağısı olmazdı :D
Fredy : Gurur tablom :D Hayatımda ilk defa 5 tane getirdim:D 10'dan aşağısı olmazdı :D

Puahuah "Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi = 5 - 10" :D:D Yakışır Firedi'ye ! xD
Expert
34.0001
evet beyler 4 tane alıp en az zayıflı karnemi getirmeyi planlıyorken neler oldu :D karnemi görünce attığım sevinç çığlıklarını bilemezsiniz , evde kutlama var resmen herkes en az 5 e planlamıştı kendini ve ben yanlızca 2 TANE zayıf getirdim :D

yanlız cidden mutluyum tutmayın beni oynuycam :D
5 = yok
4 = 1 tane
3 = 3 tane
2 = 7 tane
1 = 2 tane

:)
3.93 dönem sonu notu teşekkür aldım ^^ :D
ıkı tane konu ?? :O_o

https://www.ultima-strike.com/forum/off-topic/karneler-kac-aldiniz-q31507#bottom

buradan dvm edeLm o zamn (=
Ultima Online a bir sınır getirmeniz lazım kırıkları olanlar için:) 2 saat civarına indirseniz hem sizin için hemde aileniz için en mutlu günler başlar bence:):yes
hmm bnm suan 2 tane kırık var. Biri sağlık diğeri edebiyat

ama şuan ortalama tam 3 geliyor. Şimdilik iyi sayılır :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.