Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Uyarı : Günahı Uygulayanın boynuna

Hemen işe başlıyoruz

Gerekli malzemeler;
1 adet kedi
5-10 metre içinden iki kablo geçen uzatma kablosu
1 adet elektirik fişi
1 adet psikolojisi bozuk biri

öncelikler elektrikçiden aldığımız kablonun birinci başına fişi takıyoruz takmayı bilmiyorsanız elektrikçiye taktırınız diğer başına birşey taktırmayın...

kablonun diğer başını alın içinden iki kablo geçiyorya onu şöyle yarım metre kadar birbirinden ayırın, uclarınıda 25 cm soyun, hani içinden iki kablo geçiyorya birinci kabloyu kedinin bir bacağına diğer kabloyuda kedinin ikinci bacağına sıkıca bağlayın...

kediyi salıverin ama fişin bulunduğu ucu elinizde sıkı tutun, kedi o yana bu yana kaçmaya başlıyacak, siz o sırada evden uzatma kablosuyla bahceye çektiğiniz üçlü prize fişi takıp çıkarın, uzun süre takılı bırakmayın yazıktır zavallı hayfan hemen takın çıkarın...

kedi o sırada miyaaaw diye hafaya fırlıyacak, ondan sonra bu işlemi kedi ölene kadar devam edebilirsiniz...

eğer çok daha etkili olmasını istiyorsanız kedinin üstüne bir kova su dökün...

Uyarı: Tanıdığım bir elektrik ustası tarafından denenmiştir ve kedinin ölümüyle sonuçlanmıştır.

Dipdip not: Alıntıdır öldüm gülmekten pckopat herkim yapmışsa. bu arada kedinin ölümüne değil olayın anlatılışına koptum :D

"kedi o sırada miyaaaw diye hafaya fırlıyacak, ondan sonra bu işlemi kedi ölene kadar devam edebilirsiniz..."
iLla kedi olması şartmı abi?
yooo inek bulursan ineği bağla kardeş canın nasıl arzu ederse :p
Adept
4.3
Ineklerde yan etki yaratabiliyormuş diye duydum, ama tam emin değilim. :?
hııı bak onu düşünmemiştim aile fertlerinden birinin üzerinde deneyebilirsin anne baba kardeş :huh veya ilk önce bi kendinde dene fişi taktıktan sonra akım seni gerdiği için fişi tekrar çıkaramayabilirsin yanlız dikkat et :alkis:alkis
Adept
4.3
Solucanlarda nasıl yapacağız? :?
Silindi
Adept
4.3
Dershanede de yapılır lan bu :D

Matematikciye yazık oldu asfsaf:D
Tmm Komşu çocugu üstünde deniyim :D
Satanismi olacaksınız siz benim başıma ? xD
Adept
4.3
Sorma.. Dün bitirdiğim kitap süperdi o konuda.

Jean-Christophe Grangé'ın Şeytan Yemini. Tavsiye ederim, hatta diğer kitaplarını da tavsiye ederim: Leyleklerin Uçuşu, Kızıl Nehir, Siyah Kan,...
Anemon :
kedi o sırada miyaaaw diye hafaya fırlıyacak, ondan sonra bu işlemi kedi ölene kadar devam edebilirsiniz...

Bu cümleyi görünce gülmekten nefes alamadım :D:D:D :kikirik:kikirik:kikirik

Ama tam benim yapacağım sadistliklere benziyor.:D Mişel benim ne derece manyak olduğumu bilir .

Değil mi Mişel? :D

Bu konu M.Ceritoglu tarafından düzenlendi(2007-10-05 16:47, 16 yıl önce)
çok güzel bir uygulama =)

Neran bende kitap okumayı seviyorum özellikle o tarz kitapları şu anda Stephen King : Rüyalar Ve Karabasanlar okuyorum iyi bir film kadar etkili olduğunu söylüyebilirim.
Novice
0.6
Bu yazdığınız benim yaptıklarımın yanında hiç kalıyor. (ciddiyim) Sadece hayvanlara yaptıklarımdan dolayı cehenneme gidebilirim.
way sadist way
@Neran
Kızıl nehir gibi bi kitap okuyamadım ya süperdi.Bende kitap tavsiye edeyim.
Orhan Pamuk-Yeni Hayat

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.