beyler şuan bi arkadaşımla konusmaktaayım tansalı 1 ay olduda 2 gündür ciddi konusuorz o da benim gibi şakacı gülen biri ya şimdi ben ona iltifat edince fln dalga geçme bnle fln dior. sonra böyle beni sevdini belli ettiği yerlerde var ara sıra arkadaşımsın fln da dior. Ama yani aramızda başka türlü bi ilişki oldugunu seziorm. Ama kız kimseyle ckmak fln istemior. Ben bu kızla bi ilişki yaşamak için ne yapmalym :D
adı ne :D saçma bir soru oldu neyse şaka bir yana abi seviyorsan söyleyeceksin en kolay yolu bu belki çıkar ne biliyim aşıksa sana çıkar zaten :D
arkadaşız felan diyosa kesin oda seni seviyodur utanıyodur utanma soyle veya mesaj at ne bliyim belli et yada çok açık bir şekilde
Novice
-0.500001
Seni Seviyorum De Utanma..Eger Sevmiosa Alt tarafı Dostlugunuz Biter Okdr..
Bence sevgini ona kanıtla kanıtlarsan sevmese bile cıkar ben cok yasadım sana güvenmesini sagla sana güvenmesse cıkmaz kabul etmesse msnni ver :D
Ona Seni sevmiyorum de. Olay bitsin.Canını ne sık nede sıktır ;)
Anlatıkcasın içindekileri açık açık oda sana cevap vericek olumlu veya olumsuz bu kadar ;)
Bu İs Utanmaya qeLmez Direk Söyliyiceksin ''Seni Seviyorum Benimle Cıkarmısın'' Hemende Demea Hea :D:D
Neophyte
-1.7
Bende arkadaşın aynısıydım msnde konuşuyorduk hep sonra manyak arkadaşlar söylemiş :D sonra ben soruyorum msnde söledilermi diye hyr dio ben dedim ee bana söledik diolar nie yalan söylüosun dedim o da senden bekliodum dedi valla beni seviyomu sevmiyomu bilmiorm ama çıkıyorum dediği zmn seni seviyorum diyorum arada bir o da diyo ama bilmiyorum banada söyleseniz bişeyler :D :utangac2
Sana seviyom
Bana çık
Neophyte
-1.7
Maglor Kafayı yedi heralde sana çıkmamı istermisin :D
yok kıza öyle de
Neophyte
-1.7
sen ne dedin sana seviyom bana çık bu ne bunlarımı diyim kıza :D sonra kızda çıksın bana :D
arkadaşım kolay yolu var diyeceksin

eğer tepkiş olumlu olursa
(+ = Erkek - = Kız)
+ben seni seviyorum
-bende seni
+benle çıkarmısın
-evet

eğer olumsuzsa
+seni seviyorum benle çıkarmısın
-delimisin olum sen :D
+bende seni sevmiyorum zaten denemek istemiştim
-sie lan sil beni msnden :D:D

(acımasızmı oldu ne :))
Neophyte
-1.7
yok tam bana göre ama msn silme davası başka :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.